MENÜÜ

Ühistegevused kasvatavad võistkondi

06/10/2015

Esmaspäeval 5.10.2015 toimus Saaremaal Suures Tõllu Saaremaa Spordikooli noormeeste ja neidude ühisüritus nimega Motivatsiooniõhtu. Juba kolmandat korda toimuv kokkusaamine oli õpetlik, lustakas ja põnev.

 

Noori võrkpallureid oli kohale tulnud palju ja kõik said üksteist näha ja tundma õppida palliplatsilt väljaspool. Sisutihe õhtu möödus laagri video vaatamisega, mis kindlasti tekitas mõnes tahtmise ise ka järgmise aastal osa võtta. Samuti ei puudunud igaaastane viktoriin ja omal kohal oli ka õpetlik osa, kus sel korral oli vaatlusel blokk.

Saaremaa Spordikooli noormeeste treener Asko Esna: „ Sellised üritused ühendavad noori, mitte ainult poisse vaid ka tüdrukuid, kes mängivad spordikoolis võrkpalli. Korra aastas niimoodi maha istuda ja vaadata laagri videot ja väikene õpelik osa juurde on igati vahva”.

 

Noormees Rauno Rauniste: „Tore oli vahelduseks koos teiste Saaremaa võrkpalli noortega koos olla, vaadata mängust harivaid videosid ja meenutada toredat suvist laagrit”.

 

Neiu Tregetter Ling: „ Laagri video oli sel korral väga pikk ja see lõpuks väsitas päris ära. Muidu meeldis igati selline üritus”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust