MENÜÜ

Võrkpallimudilased lõpetasid hooaja

20/05/2022

Ilmselt suurem lugejaskond ei teagi, et juba mitu aastat on SVL-i initsiatiivil toimunud mudilaste võrkpallitreeningud.

Aprillikuuga tõmmati joon alla tulevikutähtede tänavusele hooajale. Trennis käisid lapsed vanuses 7-11. Nimekirjas oli lapsi kokku 15, kus poisse natukene rohkem kui tüdrukuid. Lapsed olid väga järjepidevalt trennis käijad, sest harva oli trennis vähem kui 10 last. Ja oluline on ära märkida, et treeningud toimusid 2x nädalas, teisipäeval ning neljapäeval 18-19:00.

Noorvõrkpallurite treeninguid viib läbi kõigi laste poolt väga armastatud Kaia Piipuu, kellel on lastega tegelemise kogemust rohkem kui küll. Kaia hakkas laste treenimisega tegelema esmalt Tallinnas lasteaiaõpetaja töö kõrvalt juba rohkem kui 8a tagasi ning jätkas selle tööga siin Saaremaal, kui kodusaarele tagasi kolis 4a tagasi.

Kaia on oma võrkpallilaste ja nende arengu üle äärmiselt uhke: „ Hästi kihvt oli jälgida laste arengut, mis oli märgatav absoluutselt kõikidel lastel. Väga tublid lapsed käisid mul trennis 😇! Mind innustab ja rõõmustab see, kui lastel trenni tulles silmad särasid – see paneb ju mul endal ka silmad särama! Laste positiivne energia kandus mulle ka üle ja meil oli üheskoos alati nii tore. See on ütlemata tore, kui mõni minu „lastest“ soovis sünnipäevaks hoopis näiteks võrkpalli ja põlvekaitsmeid – järelikult olen suutnud neid nakatada selle võrkpallipisikuga!“

Kaia treeningud on alati üles ehitatud võimalikult mänguliselt ning huvitavalt. Eranditult kõige populaarsem mäng oli „jahimees“, mida lapsed nõudsid nii treeningu soojenduseks kui lõpuvenituseks.

Kõikide lootuste kohaselt jätkuvad treeningud ka tuleval aastal: „Järmisel hooajal on esialgu küll mõte jätkata, aga oma selle aasta tublid pallurid annaksin edasi teiste tublide treenerite kätte ja võtaksin endale uuesti 6-8-aastased mudilased.“ räägib Piipuu.

Kellel soovi oma laps samuti võrkpallitrenni panna, siis kontakteeruda Kaiaga varakult järgmiste vahendite kaudu:

Telefon: +3725128933

e-mail: kaiapiipuu@gmail.com

Facebook: Kaia Piipuu

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust