MENÜÜ

Spordikooli noored mängisid Jõhvis ja Rakveres

16/10/2017

Saaremaa Spordikooli U20 vanuseklassi võistkonnad mängisid Eesti Karikavõistlusi, kus neiud mängisid Jõhvis ja noormehed Rakveres.

Tütarlaste turniir algas esmalt halva üllatusega, kui laupäeva hommikul oli võistlustele minemas ainult kuus mängijat, kus mõned võistlejad valisid võrkpalli asemel ralli. Õhukese koosseisuga mänginud saarlased võitsid sellest hoolimata kõik kohtumiseda. Laupäeval alistati Keila VK 3:0 ja seejärele Jõhvi SK 3:2. Pühapäevastest kohtumises võidetid 3:0 tulemisega nii Tartu SS Kalev kui ka Paide VK. Kokkuvõttes Saaremaa Spordikooli tüdrukutele 12.koht.

Noormeeste võistlusel läksid esmalt saarlased vastamisi SK Tats Tallinn võistkonnaga, mis peale tulist lahingut kaotati 2:3. Teine kohtumine peeti Selver Tallinn Audentesega, mis lõppes sellel korral 0:3 alla jäämisega. Pühapäeval oli kavas veel kaks kohtumist, kus esmalt kaotati pingelises mängus 0:3 Rakvere SK-le, aga seejärel võideti 3:0 Narva SK Energiat. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „Tatsi vastu tegime väga mängu, kus platsil tegutseti hingestatult. Selveri vastu oli meil sellel korral kumm tühi, sest Tatsi vastu mäng oli väga pikk. Rakverega Rakveres mängida on muidugi ka omaette ooper, kus mängu saatust otsustas sellel korral muuta kohtunik ise. Narva vastu tegime oma kiirelt ära ja vastane meil ohtlikuks ei saanud”. Üldkokkuvõttes tulid noormehed 10.kohale.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Maike Kadaja, Karoli Mägi, Kätriin Põld, Kätriin Käsper, Kadri Aru ja Kristel Sild.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Sander  Õispuu, Karel Kikas, Hardi Aun, Oskar Kivi, Lauri Lakkur, Maksim Losnikov ja Markkus Erin-Uussaar.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust