MENÜÜ

Saaremaa U18 poiste võistkond mängis end EKV I finaali

29/09/2019

Laupäeval, 28.09 mängiti Kuressaares poiste U18 vanuseklassi tsooniturniiri. Saaremaale olid kohale tulnud lisaks kohalikule poiste võistkonnale veel Hiiumaa VK/SK, ATO Spordiklubi ja Rakvere SK.

Päeva esimeses mängus tulid saarlastele vastaseks naabersaarelt noored poisid, keda võideti tulemusega 3:0. Teine mäng oli ATO Spordiklubi vastu, kus oma vigadest sai kaotatud üks geim, aga mäng lõppes tulemusega 3:1 siiski Saaremaa võiduga. Päeva viimane mäng Rakvere SK-ga oli väga põnev ja tasavägine, mille Saaremaa poisid võitsid tulemusega 3:2. Selle võiduga kindlustasid Saaremaa poisid endale edasipääsu EKV I finaali. Treener Cristin Lepp oma treenitavatest: “Laupäev oli täis põnevaid mänge ning kindlasti andis oma positiivse noodi kodusaalis mängimine. Oma vigade tõttu andsime mõne geimi ka vastastele, aga eks iga geimi kaotus muutis poisid tahtejõulisemaks, mängimaks järgmistes geimides võidukalt. Poisid olid väga tublid ja mängisid oma positsioonid tublisti välja.” Eelseisva finaalturniiri eel on treeneri sõnul aga tööd veel teha küll ja küll: “Peame stabiliseerima servi vastuvõttu, tegelema kindlasti kaitsemängu ja blokki liikumistega.”

Saaremaa U18 võistkonnas mängisid: Egert Andrejev, Gerdo Pool, Markkus Erin-Uussaar, Martin Rosljuk, Laur Palijenko, Albert Johann Lepik ja Lauri Sepp

 

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust