MENÜÜ

Nädalavahetusel esiliigades üks võit ja kaks kaotust

06/11/2017

Eesti Meeste I Liigas peeti järjekordsed mängud, kus laupäeval alistas Kuressaare meeskond 3:2 Võru VK/Werro ja pühapäeval kaotati 0:3 Eesti Maaülikoolile. Naiste I Liigas kaotas Kuressaare naiskond 1:3 Peeti Võrkpalliklubile.

Kuressaare meeskond alistas laupäeval esimeses geimis Võru mehed 25:22. Teine geim oli aga suuresti Lõuna-Eesti võistkonna päralt 25:11 ja seis 1:1 viigis. Järjepanu jaotati ära ka järgmised geimid, kus siis kolmanda võitis taaskord saarlased 25:17 ja neljas kaotati 22:25. Viies geim oli aga pingeline, kus esialgu said küll Kuressaare mehed paari punktilise edu 8:5 ja 11:7, aga Võru mehed polnud veel oma viimast sõna ütelnud. Lõppelahendusena seisid tablool 18:16 numbrid ja seda Kuressaare meeskonna poolt vaadatuna. Pühapäevane mäng oli aga hoopis teises puust ja klassist. Vastane suutis lüüa väga head ja ohtlikku servi, millega saarlased kohasi vägagi hädas olid. Geimides saavutasid Kuressaare mehed vastavalt 18, 23 ja 21 punkti. Siim Rantanen oli nädalavahetust kokkuvõttes aga pigem rahulolematu, kui rahulolev. „Hea muidugi, et Võru suutsime ära võtta ja väärt võidu tabelisse kirjutada. EMÜ vastu ei olnud meil aga head meelestatust, kus oleksime võidelnud viimase vere tilgani. Vastane ei olnud küll peajagu üle, aga ikka ja jälle suutsime ise otsustavatel hetkedel valesi lahendusi teha ja sinna see võit sellel korral läks” rääkis mõlemas mängus liidrirolli mänginud Rantanen.

Naiste I Liigas aga kaotas Kuressaare naiskond Peetri VK-le 1:3(21, -23, 20, 20). Võistkonna treeneri Raili Sepa sõnul pääsesid sellel korral maksuvusele vastase kogemused, kus nad ajasid mängu kiireks. Geimi lõppudes ei lahendanud me ära meile antud olukordi, aga vastane lahendas need külmavereliselt ja sealt vahe sisse tuligi. Kuressaare naiskonna nurgaründaja Janne Järvalt: „Saime nende servi hästi kätte ja rünnakul saime kenasti lööma, aga vastane tegi head tööd blokis ja kaitses. Tahtsime teha meie sünnipäevalapsele Gerli Gullile kingitust, aga kahjuks ei tulnud see välja”.

Meeskond paikneb hetkel turniiritabelis 7.kohal ja naiskond 4.real.

Kuressaare meeskond pead oma järgmised kohtumised aga kodusaalis, kus 18.novembril mängitakse Liider/Rae Vallaga ja pühapäeval 19.novembril Pärnu SK/VK-ga. Kuressaare naiskonnal on järgmine I Liiga kohtumine kavas samuti 19.novembril ja seda Ülenurme vastu.