MENÜÜ

Minivõrkpallurid selgitasid parimad

05/05/2015

30.04.2015 mängiti Kuressaare Spordihoones Saaremaa Spordikooli Karikavõistluste III etapp minivõrkpallis. Tegemist oli viimase võistlusega Karikavõistluste sarjas, kus selgusid ka parimad.

Kohale oli tulnud tervenisti 9 võistkonda ja viimasest osavõistlusest sai osa 49 võrkpallurit, kellest 25 oli poisid ja 24 tüdrukud. Algselt jaotati võistkonnad eelnevate turniiride kokkuvõttes alagruppidesse ja hiljem mängitu välja kohamängud. Võistlus osutus vägagi pingeliseks ja pikki pallivahetusi jagus igale maitsele. Kuressaare etapil võidutsesid Saaremaa SK I meeskonna poisid, kes alistasid finaalis 25-18 Leisi KK. Kolmandale kohale suutsid ennast sellel korral mängida Kärla PK tüdrukute I naiskond, kes alistasid 3.-4. koha mängus Saaremaa SK poiste II meeskonna.

Üldkokkuvõttes saavutasid Saaremaa SK poisid I esimese koha, teised oli Kärla PK tüdrukute I naiskonda ja kolmandad Leisi KK.

Saaremaa SK I: Tanel Tool, Tanel Raamat, Laur Palijenko ja Kaspar Lest.

Kärla PK T I: Kaisa Tänav, Triinu- Liis Torri, Anete Antsaar, Eva Sõmmer.

Leisi KK: Raigo Lorius, Lauri Lakkur, Johann Mattias Humal, Siim Sarapuu, Karoli Mägi, Ats Rosenfeld, Markkus Erin Uussaar, Leonardo Trei.

Noortele võrkpalluritele olid korraldajad kohale kutsunud hetkel Eesti parimad saarlastest võrkpallurid, kes aitasid turniiri läbi vedada, olles kohtunikeks. Noored said näha oma silmaga Hindrek Pulka, Alari Saart, Karli Allikut, Johan Vahterit, Siim Põlluäärt, Helar Jalga, Denis Losnikovi ja naistest Eliisa Peiti, Nette Peiti ja Liisel Nelsit.

Koos nendega toimus ka suur show-mäng, kus said just noormängijad ennast ühes võistkonnas tunda omaala parimate saarlastega. Mäng pakkus mõlematele osapooltele palju lõbu ja mängulusti.

Korraldajad tänavad võistluste sponsoreid ja ootavad juba huviga järgmisi võistlusi.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust