MENÜÜ

Kaspar Lest noortekoondisega EEVZA-l

26/11/2019

Saaremaa Spordikooli õpilane Kaspar Lest (pildil nr. 11) esindas möödunud nädalavahetule Eesti U17 noormeeste koondist Lätis, kus toimusid Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) Meistrivõistlused.

Kaspar käis episioodiliselt väljakul kolmes erinevas mängus, tuues Ukraina vastu 2p (mäng kaotati tulemusega 3:0), Leedu vastu 5p (mäng kaotati tulemusega 3:0) ja Gruusia vastu 6p (mäng võideti tulemusega 3:0). Venemaa vastu Saaremaa noormees mänguaega ei saanud (mäng kaotati tulemusega 3:0).

Kaspari kommentaar: „Koondises mängin vastavalt vajadusele kas siis tempo- või diagonaalmängija positsioonil. Üldiselt tunnen end koondises hästi, sest meil on väga head treenerid ning kogu seltskond hästi tore. Eks vähene kokkumäng annab võistlustel tunda, sest tegelikult kohtume kõikide koondislastega ju vaid paar korda aastas laagrites.“

Kaspari enda sõnul jäi talle kripeldama see, et iseenda arvates on ta suuteline ja võimeline palju paremaks mänguks, ent kahjuks ei õnnestunud kõiki oskusi maksimaalse tulemusega väljakul realiseerida.

Eesti noortekoondis sai EEVZA-l kokkuvõttes 7. koha

Kõigest saab täpsemalt lugeda volley.ee kodulehelt.

 

*Piltide allikas: EEVZA

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust