MENÜÜ

Vollenoored mängivad Hiiumaal

01/10/2015

Reedest laupäevani 2.-3.10.2015 mängivad Saaremaa Spordikooli U-20 noormehed Hiiumaal Eesti Karikavõistluste II finaalgruppi, kus selgitatakse kohad 7.-11.-ni.

Lisaks saarlastele mängivad veel Hiiumaa VK, Orava Räpina spordiklubi, Võru SK ja Narva SK Energia.

Teatavasti Saaremaa Spordikooli kasvandikud esimesse finaali ei saanud ja seega peavad leppima aste madalamal mängimisega. Tase aga II grupis on väga tihe ja kahe parema võistkonna sekka jõudmiseks tuleb kõvasti pingutada. Kahe parema sekka just sellepärast, et need kaks võistkonda saavad mängida tsooni, pääsemaks I finaali.

Saarlaste treener Asko Esna: „ Koosseis II finaalis on muljetavaldav ja arvan, et kolm võistkonda meie, võrukad ja hiidlased võiksid kindlasti mängida ka esimeses finaalis. Tuleb kompromissitu võitlus, et kes need kaks on. Kaks nädalat oleme treeneinud peale tsooni hoolega. Esimesel nädalal tegime rohkem sisulisi treeninguid aga sel nädalal rohkem mänguline. Kõik ei ole päris roosiline meil aga tean ja olen kuulnud, et ka vastastel on probleeme. Meie läheme võitlema kahe esimese koha eest, et pääseda mängima tsooniturniiri”.

Laupäeva õhtuks on need kaks võistkonda teada, et kes saavad võimaluse tõusta aste kõrgemale.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust