MENÜÜ

Vollenoored mängisid Shell rannavolle festivalil

04/07/2016

Shell rannavolle festival peeti Pärnu Rannas 1.-2.juulil, kus kahel päeval said kõikide vanuseklasside paremad välja selgitatud. Saaremaa Spordikoolid noored võrkpallurid olid samuti esindatud ja seda nii poeglaste kui neidude arvestuses.

U20 vanuseklassis noormeeste osas võidutsesid Cris-Karlis Lepp ja VK Täht mängija Dmitri Korotkov, kes alistasid kõik vastased mäekõrguselt. Cris-Karlis Lepp rääkis peale turniiri: „Väga mänguks ei läinud ühegi vastasega ja surusime igas mängus kohe oma tahtmise peale. Oleme Dmitriga küll vähe saanud koos trenni teha aga iga mänguga läheb üksteise mõistmine paremaks”. U20 neidusid oli tulnud Shelli festivalist osavõtma kümme paari. Veerandfinaalis küll kaotanud aga finaali võitnud Gerli Gull ja Ingrid Kiisk(Tartu Premium77Salva mängija) said finaalis just jagu Eesti Rannavolle koodndise mängijatest. Gerli Gull vahetult peale võitu: „ Sellel aastal pole ma väga palju rannavollega tegelenud. Teen vaheaasta, et taaskord leida võrkpalli vastu see armastus. Vahepealsetel aastatel olin kogu aeg võrkpalli ees ja see hakkas lõpuks väga ära väsitama ja tekkis tüdimus. See, et turniiri võitsime on ikka supper tulemus” rääkis Gerli.

U18 noormeeste osa mängisid Sander  Õispuu ja Rauno Raniste aga sel korral mänguvõiduni ei jõutud. Sander mõtliskles peale kaht kaotust: „Oleme Raunoga küll rannas trenni teinud aga ju siis liiga vähe. Käime mõlemad töö ja igapäevaselt ei jõu rannaliivale. Tahtmine on küll kõva aga kusagilt tuleb reaalsus siiski vastu”.

U16 neidude turniirist võttis osa kaks paari Kätriin Põld ja Karoli Mägi ning Tregetter Ling ja Maike Kadaja. Põld/Mägi mängisid väga südikalt ja saavutasid 33 paari osavõtul 13.koha aga Ling/Kadaja mängumootor töötas natuke paremini ja lõpuks jõuti 11.kohani. Kätriin Põld turniiri lõppedes: „ Lõpus pidime kaks mängu järjest mängima ja see maksis meile ka viimases kohtumises valusalt kätte, sest õus oli väga palav ilm. Üks ka kaks võitu oleks tahtnud rohkem saada aga üldiselt jään rahule”. Tregetter võttis tuniiri kokku nii: „Võistluse algus soosis meid väga, sest saime kaks kerget võitu järjest aga siis tulid juba vastu väga tugevad vastased ja kahjuks pidime leppima siis kaotusega. Kõige enam parandamist näen servi vastuvõtul aga rahule jääme koos Maikega just oma servi osas”.

U16 noormehi oli tulnud Shelli rannavolles festivalist osavõtma tervenisti 21 võistkonda. Saaremaa Spordikooli noormehed Robin Alba ja Karl-Erik Tänav saavutasid 11.koha. Robin Alba peale viimast mängu: „ Esimene mäng oli meie poolt üldsegi kõige parem mäng sellel turniiril. Teistes mängudes ei saanud me kuidagi oma vastuvõttu paika ja pidime siis mängukaotusega leppima. Oleksime lootnud natuke kõrgemat kohta aga eks teeme trenni edasi” rääkis mängumees.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust