MENÜÜ

Vigastus röövis koha finaalis

21/09/2015

Möödunud nädalavahetusel 19.-20. septembril peeti Tartus U-20 poeglaste Eesti Karikavõistluste tsoon ja Saaremaa Spordikooli mängijatel tuli leppida kolmanda kohaga.

Esimeses mängus mindi vastamisi Selver Tallinn SK-ga ja kaotati 3-0(-18,-21,-26). Õhtuses mängus väljaku peremeeste tartlastega lõppes samuti 3-0(-19,-18,-21) Tartu Premium7/Salva võiduga. Sellega olid ka juba saarlased kaotanud võimaluse mängida kohtadele esimesest kuuendani. Pühapäevases kohtumises Narva SK Energiaga aga avasid Saaremaa Spordikooli noormehed oma võiduarve tulemusega 3-1(18,-18,19,22). Sellega kindlustati ka endale koht II finaalgrupis, kus mängitakse kohtadel e 7.-11.

Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „Hetkel ongi meie seis selline nagu ta välja paistis. Tundsime suurt puudust oma liidrist Cris-Karlis Lepast, kellel näpuluust alles hiljaaega kild välja tuli. Ei taha selle taha pugeda aga võttes ära ükskõik millisest võistkonnast veel liider, siis tahaksin näha kuidas nemad hakkama oleksid saanud. Kahe nädala pärast on uued mängud ja usun, et siis on pilt juba parem. II finaalist tahaks kindlasti edasi saada, et püüda tagasi jõuda I finaali”.

II finaalgrupi(3.-4.10) toimumise koht on hetkel veel lahtine ja see peaks selguma sellel nädalal. Saaremaa Spordikool teeb  kõik võimaliku, et selle turniiri Kuressaarde saaks.

 

Võistkonnas mängisid: Karl-Romet Uljas, Tanel Niitmets, Kardo Liitmäe, Sander Süld, Martin Meerits, Sander Tiits, Randel Sepp, Hardi Aun, Sander Õispuu, Karl-Erik Tänav ja Cris-Karlis Lepp.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust