MENÜÜ

Veerandfinaalis mängitakse BMF/Rakvere Võrkpalliklubiga

21/03/2019

Algaval nädalavahetusel tehakse algust Eesti meeste esiliiga veerandfinaalidega, kus Saaremaal tuleb vastamisi minna BMF/Rakvere Võrkpalliklubiga.

Põhiturniiril mängiti kahel korral ja siis olid Rakvere mehed paremad 3:0 ja 3:1. Saaremaa meeskonna treener Asko Esna ütles, et need kaks kohtumist mängiti täiesti erinevate koosseisudega ja seda mõlemalt poolt. „Veerandfinaalides on hoopis teine asi mängida, kui seda põhiturniiril. Määravaks hakkavad saama pisi detailid ja mentaalne pool, näiteks – kuidas mänguks valmistutakse. Mängime esimese mängu kodusaalis ja soovime siit hea esitluse teha” nentis Esna. Saarlaste diagonaalründaja Siim Rantaneni sõnul soovitakse kodus vastast üllatada, aga see saab raske olema, sest Rakvere on ühtlaselt tugev meeskond. „Nad on kaitses väga head, aga kui meil oma mäng õnnestub, siis võime neid vabalt hammustada” oli Rantanen enne veerandfinaale optimistlik.

Veerandfinaalidest pääsevad poolfinaalidesse kaks võitu saavutanud võistkonnad või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis rohkem punkte kogunud meeskonnad. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.