MENÜÜ

Vahtrapuu tuli Saaremaa naiste Meistriks

30/04/2017

Saaremaa maakonna naiste võrkpalli 2017a meistriks tuli Vahtrapuu, kes alistas 3:1 Leisi naiskonna.

Stardist sai paremini minema Vahtrapuu naised, kes surusid tänu oma heale servile esimeses geimis 25:15 paremuse peale. Teises geimis aga sai oma mängu paremini käima ka Leisi naiskond ja Vahtrapuu jäi hätta nii pallingu vastuvõtuga, kui ka nendega mitmekülgsete rünnakutega. Viimaste otsustavate punktide mängimisel aga oli Leisi naiskond parem ja viigistas seisus 1:1-le tulemusega 25:21. Järgmistes kahes geimis kuulusid aga geimivõidud samasuguse tulemusega 25:18 ja 25:18 Vahtrapuule ja seega 3:1 mänguvõit. Võitjate kapten Krista Kotselainen sõnas peale kohtumist, et võidu tõi see, et oleme sellel hooajal palju külg-külje kõrval harjutanud. „Suutsime tänu heale hingestatusele nii mõnegi uskumatu palli üles tuua ja kindlasti meie sulustamiskomitee tegi tööd väga efektiivselt” tõi Krista ühe võistkonna parima mänguelemendi välja. Teise kohaga leppinud Leisi võistkonnas tegid kaasa ka kolm Meistriliiga mängijat-Maali Kanemägi, Kaisa Õunpuu ja Kadi Mägi aga Vahtrapuul õnnestus tugev kolmik neutraliseerida. Võitjate poolelt tunnustas Andra Mesila aga Leisi naiskonna väga head kaitsemängu ja lisas, et mängu võti peitus hoopis sellel aastal servis, mis oli meil parem kui vastastel. „Mängu eel rääkisime palju sellest, et peame tähelepanelikult jälgima Meistriliiga mängijaid, aga õnneks neil vist ei olnud ka parim päev” tõi veel omakorda Mesila ühe argumendi välja, miks tänavu Vahtrapuu Saaremaa naiste võrkpalli meistriks tuli.

Kolmanda ja neljanda koha kohtumises alistas Saaremaa Spordikooli 3:0(25:6, 25:9, 25:14) kindlalt Ultra naiskonna ja teenis sellega pronksised autasud.

Vahtrapuu naiskonnas mängisid: Krista Kotselainen, Andra Mesila, Janne Järvalt, Raili Sepp, Elsa Putku, Kristi Põld ja Maili Kirspuu.

Leisi naiskonnas mängisid: Cristin Lepp, Maria Varik, Maali Kanemägi, Kadi Mägi, Karoli Mägi, Kairi Ansper, Kaisa Õunpuu. Treener Toivo Lepp.

Saaremaa Spordikool mängis koosseisus: Gerli Gull, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Kristel Sild, Liisa Õunpuu, Tregetter Ling, Caremen Electra Pirn, Kätriin Käsper, Marie Puust ja Laura-Maria Jõgi. Treener Ene Kask.

Ultra naiskonnas mängisid: Margit Lepp, Mariina Ivanov, Anneli Klimov, Reelika Mägi, Piret Põlder, Inga Tasane ja Kätlin Kaju. Treener Cristin Lepp.