MENÜÜ

Uus hooaeg algab U20 Eesti Karikavõistlustega

22/09/2016

Saaremaa Spordikooli noormehed ja neiud alustavad oma 2016/2017 saalivõrkpalli hooaega. Esimestena asuvad võistlustulle kõige vanemad võrkpallurid. Noormehed ristavad mõõgad Võrus ja neiud Viljandis.

Suvine periood rannavolle näol on mööda saanud ja saalitreeningutega juba alustatud Septembrist. Saaremaa Spordikooli poisid osalevad 23.-24.09 Võrus Eesti Karikavõistluste tsoonis, kus vastasteks on Võru SK, Põltsamaa SK ja Selver Tallinn SK III. Neidude tsoonituriir peetakse aga 24.09 Viljandis ja seda ühepäevasena, kus tüdrukute vastasteks on Viljandi SK ja Jõgeva SERV.

Saaremaa SK poiste treener Asko Esna: „Oleme tublisti harjutanud ja tundub, et poistel on tahtmist kuhjaga. Vastased on tugevad aga eks kohapeal paistab mängu käigus, kui valmis me turniiriks oleme. Oma meeskonna kohalt tunneme kindlasti suurt puudust kapten Cris Karlis Lepast, kes hiljaaegu põlvega operatsioonil käis” rääkis Esna.

Tüdrukute treener Ene Kask: „Väga tõsine vastane Viljandi SK, keda võime südika mänguga võita. Jõgeva kohta ei oska hetkel midagi ütelda aga eeldatavalt peaksime nendest tugevamad olema” oli juhendaja enne turniiri optimistlik.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust