MENÜÜ

U20 tüdrukud EMV tsoonis võidukad

13/03/2017

Pühapäeval  12. märtsil mängiti Kuressaare Spordihoones U-20 neidude  EMV  tsooni mäng Tartu SS Kalevi ja Saaremaa Spordikooli vahel. Suhteliselt emotsioonitu mängu võitis Saaremaa Spordikool tulemusega  3:1 (21; 24; -16; 17).

Esimese geimi algus oli saarlaste poolt palju lubav, asuti juhtima, kuid geimi teine pool  kulges punkt-punktilt. Geimi lõpupunktide mängimisel olid Saaremaa Spordikooli neiud ikkagi kindlamad. Teise geimi alguses jäädi  kohe kaotusseisu. Saarlased olid raskustes pallingu vastuvõtuga ja ei suutnud ka oma rünnakuid edukalt realiseerida. Sellest mõõnast aitas meid üle Gerli Gulli hea servi seeria, mis aitas meil seisu viigistada, samuti oli ta edukas ka rünnakutel. Geimi lõpus tegi head servi Kätriin Põld, surudes vastase vastuvõtu taha liini,  kust vastane ei suutnud oma rünnakut korralikult üles võtta. Ise olime rünnakul kindlad. Kolmandas geimis  olid koduväljakul mänginud saarlannad jälle raskustes pallingu vastuvõtuga ja oma rünnakute realiseerimisega ja vastu tuli võtta kaotus . Neljandas geimis suutsime suruda pallinguga, kasutasime rohkem pettelööke, mis olid resultatiivsed ja  toimis ka blokk. Selle geimi lõpp kuulus kindlalt  meile.

Saaremaa Spordikooli treener Ene Kask peale kohtumist: “Kokkuvõtvalt võin öelda, et võidu võti oli hea palling, blokk ja  Gerli Gulli resultatiivsed rünnakud. Hädas olime jällegi nii vastase kui oma rünnaku julgestamisega. Kindlasti saab juurde panna ka kaitsemängus ja oma rünnaku mitmekesisemaks muutmisega”.

Võit tagas meil pääsu mängida Eesti MV II finaalgrupis kohtadele 7-11.