MENÜÜ

U16 tsoonides mängiti hästi

06/11/2017

Eesti Karikavõistlused U16 vanuseklassides tsoonides peeti möödunud nädalavahetusel turniirid, kus poisid mängisid Kärlal ja tüdrukud Lähtel.

Saaremaa Spordikooli U16 poisid alistasid kõik oma vastased 2:0 skooriga. Esmalt alistati Pärnu SK, seejärel Kohila VK ja Põlva VK Volly. Poiste treener Asko Esna oli nähtuga rahul ja ütles, et nüüd on kolm nädalat aega veelgi mängupilti parandada. „Olime võrreldes teistega ikka paremad ja tegime oma ära. Kõik poisid said mängida ja samuti saime katsetada erinevad koosseise, kui peaks tulevikus vaja minema”. Tüdrukud mängisid esimesel päeval esmalt üle Tartu Fööniksid Katoliku SK 2:0, aga seejärel jäädi alla 1:2 alla Keila VK I võistkonnale. Vigadeparandus tehti aga Keila VK II mängides, mis võideti 2:0. Teise päeva esimeses kohtumises jäädi alla Selver Tallinn Audentesele 0:2, aga siis võideti 2:0 Lähte/Tartu Valla SK-d. Turniiri viimases mängus kaotati 0:2 Olerex/Veski Mati Tartule. Tüdrukute treener Cristin Lepp: „Eesmärk sai täidetud, et mängime II finaalis. Olen oma hoolealustega rahul ja saame siit ainult paremaks minna”.

U16 Eesti Karikavõistlused mängitakse 1.-3.detsembril.

Poisid mängisid koosseisus: Laur Palijenko, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Tanel Raamat, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Tool, Albert Johan Lepik, Martin Rosljuk ja Karl Sander Pirn.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Marie Puust, Maria Aleksandra Käesel, Gethe-Maria Roomets, Kaari Liis Pihel, Sessely Järvalt, Annabel Metsalu ja Keely Grahv.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust