MENÜÜ

U16 Spordikooli kasvandikud täitsid eesmärgid

30/01/2017

Saaremaa Spordikooli U16 võistkonnad osalesid 29.jaanuaril EVF KV tsooniturniiridel ja täitsid eesmärgid. Nii poisid kui ka tüdrukud mängisid ennast II finaalgruppi.

Poisid mängisid Tallinnas, kus esimese kahe kohtumisega juba kindlustati omale II finaalgrupi pääse. Esimeses mängus alistati 2:1 VK Volly Põlva ja seejärel 2:0 Jõhvi SK. Viimases kohtumises VK Täht Tallinnale küll kaotati 1:2 aga selles mängus said juba saarlaste poolt kõik teised poisid mängida. Spordikooli poiste treener Asko Esna: „Esimese kohtumise ühe geimi kaotuse kirjutan enda kapsaaeda, et hakkasin liiga vara vahetusi tegema ja mängurütm kadus ära. Jõhviga mängus olime ise kindlamad ja peale võitu pinged maas, et II finaalgruppi koht tagatud. Tähega mängus andsin teistele poistele ka mänguaega, et saaksid ennast proovile panna. Tegime selle ära, mille järgi Tallinna läksime, aga mängupildi kohalt peame parandama oma platsimängu”.

Tüdrukud kohtusid aga vastastega koduses Kuressaare Spordihoones. Päeva esimeses mängus kohtuti Paide VK-ga, kus Saaremaa SK neiud saavutasid 2:0 võidu. Viljandi Spordikooliga mõõduvõtus aga saatis taaskord edu saarlasi 2:0 skooriga. Tüdrukute loots Cristin Lepp: „Jäin oma hoolealustega väga rahule, kus kõik mängisid oma kohad ilusasti ära. Tegime julgeid pallinguid ja rünnakul mängiti kindlalt ja jõuliselt. Kiidan tervet võistkonda ja näen, et tüdrukutes on hakanud tekkima kindlustenne oma soorituste osas”.

EVF Karikavõistlused peetakse 18.-19.veebruaril.

Poisid mängisid koosseisus: Laur Palijenko, Markkus Erin-Uussaar, Lauri Lakkur, Tanel Raamat, Tanel Tool, Kaspar Lest, Mart Vahter, Martin Rosljuk, Karl-Sander Pirn, Albert Johann Lepik, Gerdo Pool ja Egert Andrejev.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Kätriin Põld, Karoli Mägi, Marie Puust, Mia Muru, Maria Aleksandra Käesel, Kaisa Tänav, Anete Antsaar ja Paula Nõmme.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust