MENÜÜ

U16 Eesti Meistrivõistlused saavad lõpplahenduse

11/05/2017

Sellel nädalavahetusel, 13.-14.mail peetakse U16 vanuseklasside Eesti Meistrivõistlused ja seda nii poistele kui ka tüdrukutele. Saaremaa Spordikooli noormehed mängivad oma II finaalgruppi Rakveres ja neiud Viljandis.

Noormeestel tuleb rinda pista Rakvere SK, Tartu Kalevi, Kohila VK, Narva SK Energia, Jõhvi SK ja Paide VK esindustega. Kahel esimesel turniiri on saarlaste mängumootor iga korraga ainult paremaid tuure võtnud. Poiste treener Asko Esna on enne turniiri ootusäreval seisukohal, sest sellel turniiril hakatakse mängima ühe sidemängijaga. „Oleme selle selgeks saanud, et kuidas liikumised platsil toimuvad ja nüüd tahaks näha kuidas see õnnestub võistlustel. Eks iga asi tundub alguses raske aga proovima peab” rääkis Esna.

Tüdrukutel aga tuleb mõõtu võtta Viljandi SK, VK Täht I, Kohila VK, Narva SK Energia, Keila VK ja Selver Tallinn SK neidudega. Hooaeg on olnud konarlik, aga tüdrukud tahavad panna sellele korraliku punkti. Peale viimast EVF Karikavõistluste turniiri on tüdrukud harjutanud veel rohkem ja kõik mängijad on valmis endist 100% andma. Tüdrukute juhendaja Cristin Lepp: „Kindlaid ootusi meil ei ole, kuna võistkond ei ole terviklik ja kasutame nooremat jõudu. Sooviksin, et minu hoolealused naudiksid võrkpalli ja näitaksid, mis me trennis õppinud oleme. Kindlasti soovivad mõned U16 neiud näidata just parimat mängu, sest neile on see viimaseks U16 turniiriks”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust