MENÜÜ

U14 poeglapsed Eesti Meistrivõistlustel neljandad

07/06/2016

2015/2016 hooaja viimasel võistlusel U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlustel Viljandis saavutasid Saaremaa Spordikooli võistkonnad poeglaste osas 4. ja 13. koha ning neidude arvestuses 14.koha.

Saaremaa SK I võistkond alistas alagrupis kõik neli vastast kindlalt ja sellega kindlustati omale pääse mängida kohadele 1.-8.-ni. Teisel võistkonnal tuli tunnistada kahe võistkonna paremust ja seega mängiti kohtadele 9.-16. Poiste treener Asko Esna: „ Alagrupis esimesel võistkonnal probleeme ei olnud ja poisid mängisid täpselt niipalju kui vaja oli. Teine võistkond alistus kindlalt hilisemale Eesti Meistrile Tartule aga pääsu eest esikaheksasse jäi puudu ainult väikene samm kui kaotati SK Narvale Energiale 2-1” rääkis Esna. Noormeeste esimene võistkond alistas teise päeva esimestes mängudes kindlalt Rakvere SK ja Narva aga päeva kahes viimases mängus kaotati SK Tats Kiilile ja Tallinn Selverile. Kolmanda päeva esimeses kohtumises võideti Konguta PK kindlalt ja otsustavas ning väga pingelises mängus kaotati Tartu Salvale 2-0, seega väga hea 4.koht. Teine võistkond mängis väga südikalt nn. teises grupis ja saavutas võite ja kaotusi pooleks. Igas mängus suudeti kõigile südikat vastupanu osutada aga tihti jäädi just hätta otsustavate punktide mängimisel. Esna: „ Esimene võistkond tegi vägev turniiri, kahjuks olime meie just need kes esimesena medalist ilma jäid aga see ajab just hamba veel rohkem verele ja tahame U16 vanuseklassis näidata kõigile, kes tegelikult on peremees. Teisel võistkonnal jäi väga vähe puudu, et oleksime saanud kahe võistkonnaga esikaheksas mängida. Poisid mängisid vägevalt ja südikalt”.

Tütarlapsed saavutasid alagrupis 3.koha ja seega mängiti kohadele 9.-16.-ni. Alagrupi kahele võitjale väga vastu ei saadud aga teised vastased alistati kindlalt. Kohamängudes kogunes nii võite kui kaotusi ja tulemuseks 14.koht. Tüdrukutega kaasas olnud Cristin Lepp: „ Soov oli muidugi esikaheksasse jõuda aga kaks võistkonda oli meist ikka natuke paremad. Tüdrukute mäng kõikus palju, ühel hetkel mängiti väga viisakalt aga teisel korral jällegi tehti väga lapsikuid vigasi. Üldkokkuvõttes jään rahule, sest tegime oma ära ja latti alla ei ajanud”.

Saaremaa SK I võistkonnas mängisid: Tanel Raamat, Tanel Tool, Kaspar Lest, Laur Palijenko ja Markkus Erin-Uussaar.

Saaremaa SK II võistkonnas mängisid: Joosep Kobin, Albert-Johann Lepik, Gendro Umber, Hendrik Rüütel ja Karl-Sander Vaga.

Saaremaa SK tüdrukute võistkonnas mängisid: Anete Antsaar, Kelly Grahv, Mia Muru, Marie Puust, Liis Treima ja Maria Aleksandra Käesel.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust