MENÜÜ

U-18 poiste mängumootor tõrgub kõvasti

20/10/2014

Möödunud nädalavahetusel mängisid U-18 noormehed Põltsamaal Eesti Karikavõistluste tsooni ja kaotasid kõik kohtumised.

Esimeses mängus mindi vastamisi pealinnast kohe sõitnud Selver Tallinna I võistkonnaga ja kaotati 3-1(26,-20,-7,-24). Teine mäng Orava/Räpina SK-ga oli põnev ainult teine geim, mis kaotati 25-27 aga Kagu-Eesti noormehed oli saarlastest paremad ja võitsid kogu mängu 3-0(-16,-25,-17). Treener Asko Esna: „Päeva esimene mäng Selveriga oli enam-vähem, väljaarvata kolmas geim, mis kaotati suurelt. Teine mäng hakkas kiiva kiskuma juba algusest ja päris enda mängu me näidata ei saanudki“ rääkis juhendaja peale esimest mängupäeva.

Teisel päeval oli Saaremaa Spordikooli noormeestel kavas samuti kaks mängu. Hommikuses vastasseisus väljaku peremeeste Põltsamaa SK-ga lõppes kiirelt. Kesk-Eesti vollepoisid näitasid võimu ja võitsid 3-0(-14,-13,-20). Viimaseks mänguks ei suutnud saarlased ka ennast kokku võtta ja Narva Energia SK-le kaotati 3-1(17,-15,-12,-20).

Saaremaa Spordikooli juhendaja Esna: „Mitte üks märk ei näidanud seda, et me peaksime kõigile niimoodi alla jääma. Kõik tahavad võita ja tahes või tahtmata peab keegi kaotama ja sel korral olime need meie. Eks vastased näitasid ära meie kitsaskohad ja realiseerisid oma võimalused suurepäraselt. Positiivne on see, et enam hullemaks minna ei saa ja kusagile kaugemale langeda samuti. Järjelikult tuleb teha rohkem tööd ja näha vaeva, et järgmisel korral kaalukauss juba meiepoole oleks kaldu.“

Järgmine turniir sellel vanusel toimub 7.-9. novembril.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Saimon Moondu, Karl-Romet Uljas, Sander Õispuu, Morten Raamat, Karl-Erik Tänav, Randel Sepp ja Kardo Liitmäe.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust