MENÜÜ

Taaskord mängitakse Saaremaa KV-d rannavolles

06/07/2021

Nii nagu eelmiselgi suvel, mängitakse ka tänavu Saaremaa Karikavõistlusi rannavolles, kus selgitatakse Saaremaa parim nais- ning meespaar. Võistlusformaat näeb ette, et karikavõistluste etapid mängitakse 5-l järjestikusel esmaspäeval:

Karikavõitjaks kroonitakse nais- ja meespaar, kes viimas etapi järel on summaarselt kogunud kõige rohkem punkte.

I etapile tuli mängima 4 vaprat naispaari, kes mängisi kõik omavahel läbi 2 geimi võiduni 15p-ni. Võitjana väljusid Lepp-Järvalt, kes alistasid kõik vastased tulemusega 2:0. II koha pälvisid Varik-Kadaja; III koha Aavik-Pihel ning IV koha Aavik-Allik.

Meespaare oli võistlustules 6, kes mängisid samuti kõik omavahel läbi 2 geimi võiduni ja 15p-ni. Mängude järgselt oli kahel paaril ühepalju punkte (ehk et turniiri peale 1 kaotus), ent otsustavaks sai omavaheline mäng. Selle tulemusena panid I etapi kinni Talistu-Rantanen, kellele järgnesid Jalg-Uuskari. III koha võitlesid endale välja Vahter-Keel, IV koha Tamme-Allik. V kohaga pärjati Lest-Andrejev ning VI koha omanikuks said Saar-Aavik.

Täname I etapi sponsorit, kelleks oli Kaila massaaž, kes pani võitjatele välja tunniajase massaaži – kulub absoluutselt igale sportlasele ära!