MENÜÜ

Suvevolle I etapp tõi Kuressaare randa palju volletajaid

02/06/2020

Täna toimus Kuressaare Titerannas Suvevolle I etapp, kus supper ilus ilm ning koroonast tingitud pikk eemalolek võistlusmelust oli kohale meelitanud ootamatult palju vollemängijaid.

Mehi oli võistlusväljakule kokku tulnud 23, kellest moodustati viis 4-liikmelist ja üks 3-liikmeline võistkond, kes omakorda jaotati kahte alagruppi. Naisi oli rannas kokku mängimas 18, kes jagunesid täpselt kuude 3-liikmelisse naiskonda ja ka naised mängisid kahes erinevas alagrupis. Alagrupimängudes mängiti ainult 1 geim 21 punktini (äkk-surma lõppvaatusega), seejärel läksid alagrupi võitjad kokku teise alagrupi II kohaga, alagruppide kolmandad ja neljandad kohad mängisid omavahel läbi, selgitades niimoodi paremusjärjestuse. Poolfinaalid ning kohamängud mängiti 15 punkti ning 2 geimivõiduni.

Tasavägistes mängudes selgitati õhtu lõpuks I etapi võitjad, kusjuures naiste esikolmiku selgitamiseks oli vaja mõlemas mängus 3 geimi. Meestel oli nii esikoha kui ka 3. koha selgitamiseks vaja 2 geimi, kuid mõlemad poolfinaalid lõppesid tulemusega 2:1. See näitab vaid seda, et tänase etapi kõik võistkonnad olid küllaltki võrdsed, mis tegi kogu võistluse väga nauditavaks.

I etapi järgne naiste paremusjärjestus on leitav siit ja meeste oma siit.

Täname kõiki mängijaid, kes ennast rannaliival proovile panid, ja otseloomulikult ka võistluse sponsoreid Nivea, VikingLine’i ning OÜ-d Solam, kes aitasid katta tänase auhinnalaua.

Järgmise teisipäevani!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust