MENÜÜ

Suvevolle eelviimane, VII etapp

22/07/2020

Eile (21/07/2020) mängiti Suvevolle eelviimane etapp, mis on juba seitsmes järjestikune teisipäevak, mil Kuressaare rannas on nauditud võistkondlikku rannavollet. Eilsele etapile oli üle terve Saaremaa (ja paar mängijat isegi väljaspoolt Saaremaad) kohale tulnud 19 naist ning 23 meest.

Cristin Lepp ja tema naiskond on sel aastal olnud pea võitmatu, sest Lepp on võitnud viimased 6 etappi, just nii läks ka eile. Selle võiduga kindlustas Lepp endale individuaalselt naiste arvestuses Suvevolle võitja tiitli, ükskõik kuidas tal siis läheb viimasel etapil. 7 etapi peale on Lepp kogunud endale 90 punkti ja lähimad konkureerijad on 16p kaugusel, mis tähendab, et isegi kui Lepp ei saa viimasele etapile tulla, on ta siiski kogu sarja võitnud (teatavasti saab 1. koha saanud võistkonnaliikmed enda individuaalkontole 14p).

Meeste arvestuses võitjat veel nii kindlalt välja hõigata ei saa. Kuigi Martin Rosljuki tiimi eilne võit suurendas Rosljuki edu jälitajate ees, siis üldarvestuses on 2. koha omanik temast praegu maas 11 punktiga. Teatavasti on pall ümmargune, ilm ettearvamatu ning meeskonnad moodustatakse kohapeal eelnevate etappide koondpunktide alusel – tuleb põnev viimane etapp!

Täname VII etapi sponsorit Saaremaa Delifood !

Kuressaares peetud Suvevolle naiste üldkoondtabel pärast seitset etappi on leitav siit ja meeste oma siit.

VII etapi võitjad:

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust