MENÜÜ

Spordikooli võrkpalluritel said eesmärgid täidetud

16/11/2015

Saaremaa Spordikooli U-16 võrkpallurid mängisid eelmisel nädalavhetusel Eesti Karikavõistluste tooniturniiri, kus poisid mängivad kohtadele 1.-8. ja tüdrukud 9.-16.

Saaremaa tüdrukute tsoon toimus Jõhvis ja saavutati 3.koht ja kindlustati koht II finaalgrupis. Laupäeva esimeses mängus kaotati 0:2 VK Tähele aga hiljem võideti Põlvat ise 2:0. Pühapäeval aga oli kavas veel kaks kohtumist, millest esimeses väljusid meie neiud võiduga 2:0 Pärnu üle aga kaotati 2:0 Jõhvile. Tüdrukute kapten Tregetter Ling: „ Esimesel päeval oli kaks erinevat mängu. Esimeses mängus olime pigem ise pinges ja mängupilt ei olnud kõige rõõmsam aga teine kohtumine oli jämedam ots koguaeg meie käes ja tasuks võit. Teisel päeval alustasime suhteliselt kehvalt Pärnu vastu ja olime esimeses geimis taga lausa 9:3 aga siis hakkas meie mäng paremini jooksma ja võitsime. Pühapäevases teises mängus jäime vastuvõtuga hätta ja kaotasime Jõhvile kindlalt” rääkis mängija. Lisaks avalikustas Tregetter, et vaja oleks tublisti servi vastuvõttu harjutada ja sidemängijatega koostööd, sest palju tõsted jäid võrgust kaugele.

Tüdrukute juhendaja Ene Kask: „ Olen oma tüdrukutega väga rahul ja saavutasime oma eesmärgi. II finaalgrupp on meile vägagi jõukohane ja loodan mängupilti kahe nädala jooksul veelgi parandada”.

Saaremaa võistkonnas mängisid: Tregetter Ling, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Liisa Õunpuu, Marilis Lepp, Karoli Mägi, Berit Porss, Kätriin Käsper.

 

Saaremaa noormeeste U-16 tsoon toimus aga sama ajal Tallinnas, kus mängiti ennast I finaalgruppi. Noormehed alistasid 2:0 Selver Tallinn III, Tallinn SS Kalevi ja Narva SK Energia aga kaotasid sama tulemusega Selver Tallinn I-le. Poiste kapten Karl-Erik Tänav: „Kolm mängu mis võitsime, siis nendes väga mänguks ei länudki, sest olime vastastest selgelt paremad. Selver Tallinn I võistkond mängis meid sel korral üle, kuigi teisipäeval neid Rakveres võitsime. Neil oli kaks poiss veel juurde ja sel korral jäime vastuvõtuga jänni”. Saarlaste treener Asko Esna: „ Poisid tegid seda mida neilt ootasin ja jäin nendega rahule. Ühest kaotusest hoolimata oli mängupilt ilus ja vahetusmehed said ka mänguaega. Natuke peame parandama oma tõstete täpsust ja nägeme rohkem vaeva servi vastuvõtuga” analüüsis Esna.

 

Noormeeste võistkonnas mängisid: Karl-Erik Tänav, Robin Alba, Oskar Kivi, Andres Sui, Andre Koppel, Kaarel Vokk, Robin Ivanov, Mattias Andreas Kaerma, Alber Johann Lepik, Karl-Sander Vaga ja Laur Palijenko.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust