MENÜÜ

Spordikooli U16 võistkondade muljed pärast EKV tsooniturniiri

15/10/2019

Saaremaa Spordikooli poisid sõitsid möödunud reedel Kiili, et mängida 2019. a. Eesti KV U16 tsooniturniiri. Tegemist oli poiste esimese võistlusega sellel hooajal.

Esimene mäng oli Selver Audentes IV võistkonna vastu, mis kaotati 2:0. Järgmises mängus olid vastasteks Rakvere Spordikooli noormehed, kus kahjuks tuli samuti vastu võtta kaotus tulemusega 0:2. Kolmas mäng õnnestus saarlastel võita 2:0, kui mängiti üle Keila Võrkpalliklubi kasvandikud. Päeva viimane mäng oli Spordiklubi Tats Kiili vastu, kus jälle tuli paraku tunda kaotuse kurbust, kui mäng kaotati tulemusega 0:2.

“Poisid olid muidu väga-väga tublid, aga mängupilti tuli sisse liiga palju lihtsaid oma vigu,” põhjendas treener Cristin Lepp kaotuste tagamaid. “Arvan, et poiste mängu kõige nõrgemaks elemendiks oli palling, aga ka rünnakul oleksime võinud näidata rohkem jõudu,” analüüsis treener turniirijärgselt. Samas, ei tohi ära unustada, et mõne poisi jaoks oli see üldse esimene võistlus Saaremaa Spordikooli eest ja võistkond mängis sellises koosseisus esimest korda suurel väljakul.

Võistkonns mängisid: Richard Keerd, Lauri Sepp, Markkus Tamm, Uku Kirs, Sten Mõlder, Tanel Nelis, Mihkel Nelis, Reio Markkus Lepp ja Andris Oja

 

Ka Spordikooli U16 tüdrukud käisid möödunud nädalavahetusel Eesti KV tsooniturniiri mängimas, aga sedapuhku Kohilas.

Turniiril osales kokku 6 võistkonda ja saarlannadel õnnestus saada 2 võitu: Pärnu Spordikooli II (25:5; 25:11) ja Hiiumaa Spordikooli (25:10; 25:10) vastu. Kaotused tuli vastu võtta Pärnu Spordikool I (8:25; 22:25), Kohila VK (25:19; 25:10) ja Rae SK/Jüri (25:19; 25:13) tüdrukute võistkondadelt.

Treener Ene Kask oma õpilaste mängust: „Mäng oli meil nagu „Ameerika mägedel” – kohati suutsime vastastega võrdselt võidelda, ent seejärel võitlusest täielikult loobuda. Võiks öelda, et just sellest võitlusvaimust oli meil puudu.“ Treeneri sõnul sai ta aga parema ülevaate, millele treeningutel rohkem tähelepanu pöörata: a) pallingu vastuvõtt, et paremini rakendada oma rünnaku potentsiaali, ja b) oma palling, et teha tugevamat ja ohtlikumat servi.

Võistkonns mängisid: Kaari Liis Pihel, Triinu-Liis Toom, Merili Haak, Katrin Teng, Kätriin Allik, Geidi Tasane, Helena Tamleht, Marelle Lehtjärv, Maris Rüütel

 

*Piltide autorid Cristin Lepp ja Jaanika Saarna

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust