MENÜÜ

Spordikooli U16 noormehed EVF KV neljandad

20/02/2017

Saaremaa Spordikooli U16 noormehed saavutasid EVF Karikavõistluste II finaalgrupis 4.koha, mis andis üldkokkuvõttes 12. positsiooni.

Paides peetud II finaalgrupis alistasid saarlased laupäeval esimeses mängus 2:1 Narva SK Energia. Seejärel tuli tunnistada Valga SK Viktooria ja Paide VK paremust 2:0. Pühapäevastes kohtumistes alistati esmalt Tartu SS Kalev 2:0, ning seejärel Jõhvi SK ja Rakvere SK 2:1. Turniiritabel oli peale mänge väga põnev, kus kohtadele teisest neljandani oli võrdne arv võite ja punkte. Parem geimide suhe andis teise koha Rakverele, kolmanda Paidele ja neljanda saarlastele. Poiste treener Asko Esna: „Esimese päeva 2:0 kaotus Paide VK-le maksis meile turniiritabelis II koha. Kui laupäeval oli meie mäng veel heitlik, siis pühapäevane pilt palju parem. Näen nendes poistes suurt potentsiaali ja ootan huviga järgmisi võistlusi. Peame treeningutel oma taset tõstma ja tegema suuremate poistega raskemaid mänge, mis annaks poistele kindlasti palju juurde”.

Eesti Meistrivõistlused U16 vanuseklassile peetakse 12.-14. mail.

Võistkonnas mängisid: Lauri Lakkur, Markkus Erin-Uussaar, Laur Paljenko, Kaspar Lest, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Martin Rosljuk, Albert Johan Lepik, Joosep Kobin ja Tanel Tool.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust