MENÜÜ

Spordikooli U-18 võistkonnad võistlustules

06/11/2015

Algaval nädalavahetusel 7.-8.11 2015 mängivad Saaremaa Spordikooli noormehed ja neiud Eesti Karikavõistluste finaalturniiridel.  Noormehed mängivad Tallinnas ja neiud Pärnus.

Noormehed mängivad kohtadele 12.-16. ja neiud 7.-11.

Noormeeste nurgaründaja Randel Sepp: „ Usun, et oleme paremas vormis kui seda oli tsoonis 2 nädalat tagasi. Eesmärgiks on mängida kahe parema hulka, et pääseda mängima tsooni”. Poiste juhendaja Asko Esna: „Tsoonis ei mänginud me enda taset kohe kuidagi välja ja mängupilt kõikus liiga palju. Oleme pööranud suurt tähelepanu servile ja vastuvõtule. Selles finaalgupis on kindlasti meie eesärk mahtuda kahe parema hulka”.

Neidud treener Ene Kask: „ Oleme võrreldes tsooniga saanud paremaks, eelkõige mänguliselt. Tüdrukud osakavad järejest paremini vahetusi võrgu ees, millele oleme treeningtel palju rõhku pööranud. Suurimaks miinuseks on meil servi vastuvõtt aga tugevuseks võime nimetada rünnakut. Jääksin rahul tüdrukutega  kui suudaksime ennast mängida kahe parema hulka. See saab oleme kindlasti keeruline ja raske, sest teame ainult Pärnut naiskonda aga teisi võistkondi ei tea”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust