MENÜÜ

Spordikooli U-18 võistkonnad mängivad Tallinnas

16/10/2015

Tuleval nädalavahetusel 17.-18.10.2015 mängivad Saaremaa Spordikooli poeglapsed kui ka neiud Tallinnas U-18 vanuseklassi Eesti Karikavõistluste tsooni.

 

Neiud peavad oma kohtumised Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis ja vastasteks on neil VK Täht Tallinn I, Pärnu SK I, Pärnu SK II, Jõgeva SERV, Tartu SS Kalev, Selver Tallinn SK ja Pärnu SK III.

Noormehed aga mängivad Õismäe Sportmängude Hallis ja rinda tuleb pista Selver Tallinn SK, Selver Tallinn Audentes, SK Tats Tallinn, Hiiumaa VK ja Rakvere SK-ga.

 

Noormeeste sidemängija Karl-Romet Uljas: „ Ootan positiivset tulemust, kuna meil üsna tugev võistkond. Kõigepealt peab sel tsooni turniiril hästi mängida. Võistkond on turniiriks üsna usinasti valmistunud ning kokkumängu harjutatud ja nii edasi, klapp on enamvähem hea. Seega võib öelda, et on võistlemiseks valmis küll. Meeskonna trumbiks võib lugeda ehk seda, et iga liige on väga agar ja motiveeritud mängu võitma, mitte kaotama ja kas see siis polegi alus kõigele, võidutahe? Meeskond on valmistunud küll ja võib öelda, et oleme valmis” võttis mängumees kokku.

Nurgaründaja Karl-Erik Tänav: „ Ma loodan, et võiskond suudab võistlustel hästi mängida. Võiskond on kenasti valmistanud ja oleme korralikult teinud trenni, seda näeme võistlustel kas oleme valmis. Me oleme trennis rohkem mänginud. Väga rahule jääksin kui saaksime esimese finaalgruppi aga rahule jääksin ka siis, kui me mängiksime võitluslikust” rääkis ründaja, kelle arvates on võistkonna trumbiks hea serv aga miinuseks vastuvõtt.

Neidude mängija Tregetter Lingil pole enne turniiri suurt jututuju: „ Jääksin rahule kui võidaksime vähemalt pooled oma mängudest” oli jutt kiire ja lühike.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust