MENÜÜ

Spordikooli U-18 noormehed Eesti Meistrivõistlustel

10/04/2016

Saaremaa Spordikooli U-18 noormehed mängisid Rakveres  9.-10.aprillini Eesti Meistrivõistlustel II finaalgruppi, kus mängiti kohtadele 7.-11..

Noormeeste esimene vastane oli koduväljaku eelist kasutanud Rakvere SK. Kõik kolm geimi kulgesid ühesuguselt, et kuni geimi keskpaigani mängiti punkt-punktis aga siis sai Rakvere oma asjad paremini tööle ka sealt ka kaotus 3-0. Teine mäng VK Täht Tallinnaga oli aga tõsine ameerika mägedel sõit- kord üks peal ja siis teine all aga selle pikaks veninud mängu võitis siiski VK Täht 3-2. Saaremaa SK treener Asko Esna peale esimest päeva: „ Rakvere vastu alles otsisime oma õiget mängu aga kui oli vaja hakata nn. otsustama, siis polnud meil seda meest, kes mängu endapeale võtaks. Teisest mängust on kahju, sest tundsin, et oleme neist paremad. Juhtisime 2-1 geimidega aga ei suutnud oma võimalusi ära kasutada” rääkis Esna. Teisel päeval oli kavas saarlastel samuti kaks kohtumist. Esimene neist oli SK Narva Energiaga ja tõsiselt hästi alustanud saarlased kaotasid selle 3-1. Viimases mängus Tartu Salvaga oli kaalul palju, sest võis tekkida olukord, kus kolmel võistkonnal on üks võit. Saaremaa SK jäks juhtima 2-0 geimidega ja oldi juba üldtabelis 3 kohta püüdmas aga Tartu polnud andnud veel alla. Õige pea oli tablool juba 2-2 geimid ja viies geim võis alata. Oli haarav ja pingeline viimane geim ja sealt suutsid saarlased väljuda võitjatena. Seega üldkokkuvõttes saavutas Saaremaa SK II finaalis 4. koha ja üldkokkuvõttes Eesti Meistrivõistlustel 10. koha.

Esna: „ Esimese päeva Tähe mängust on kahju, et kaotasime. See oleks meile andnud pühapäevasteks mängudeks enesekindlust. Tartuga oli 3-0 kui ka 3-1 võtta aga ise kadus meil kolmandas geimis natuke mängujoonis ära ja vastane oskuslikult seda ka kohe kasutas. Üldiselt olen poistega rahul, sest päris terve võistkonnaga me ei saanud terve hooaja jooksul kordagi mängida. Järgmist hooaega ootan juba väga, sest ainult 1 poiss läheb ära. Sellel hooajal saame hakata tegelema nüüd rohkem füüsilise parandamisega. Mõnel mehel on seda ikka väga vaja” rääkis treener oma plaanidest.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust