MENÜÜ

Spordikooli noortel pikad päevad palliplatsil

13/11/2017

Saaremaa Spordikooli U18 võistkonnad mängisid möödunud nädalavahetusel U18 Karikavõistlusi. Poisid mängisid Kuressaares II finaalgruppi ja võitsid selle. Tüdrukud mängisid III finaalis ja saavutasid neljanda koha.

Noormeeste turniiril alistasid saarlased kõik oma vastased. Laupäeval mängiti esmalt 3:0 üle Kohila VK. Teises kohtumises alistati 3:2 VK Täht Tallinn. Pühapäeval pidasid Saaremaa Spordikooli nooremehed samuti kaks mängus ja mõlemad võideti 3:2, seda Põlva VK Volly ja Olerex/Veski Mati Tartu vastu. Poiste treener Asko Esna: „Pääseda kahe parema hulka sai täidetud. Meil kuulub võistkond ka nooremaid poisse ja tahtsin nendele ka mänguaega anda, et saaksid väärt kogemust. Mõnel hetkel saime oma tegemistega hästi hakkama, aga samas tegime kohati palju praaki. Eesmärk ei saa alati olla võit, vaid see, kuidas areneb mõni mängija või täiustub mängupilt”. Tüdrukud mängisid aga Keilas, kus üks kohtumine võideti 3:0, aga kolmel korral pidid saarlannad vastu võtma 2:3 kaotuse. Neidude juhendaja Ene Kask peale turniiri lõppu: „Geimi lõpud läksid meil kohati käest ära, sest mängukogemust pole veel piisavalt”.

Nii poistel, kui ka tüdrukutel tuleb nüüd pidada tsooniturniiri kohtumised, kus siis selguvad nende finaalgrupid EVF Karikavõistluste jaoks.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Oskar  Kivi, Karl-Erik Tänav, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Kaspar Lest, Andre Kopper, Lauri Lakkur, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Tool ja Mart Vahter.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Sessely Järvalt, Maike Kadaja, Karoli Mägi, Liisa Õunpuu, Carmen Electra Pirn, Kätriin Põld, Marie Puust ja Kaisa Tänav.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust