MENÜÜ

Spordikooli neiud pääsesid finaalturniirile

08/05/2018

Eesti Meistrivõistluste U12 ja U14 III tsooniturniir peeti esmaspäeval, 7.mail Kuressaare Spordihoones, kui selgusid kahe vanuseklassi finaalturniirile pileti saajad.

U12 tüdukute III piirkondlikust tsoonist oli osavõtmas viis võistkonda, kus Saaremaa Spordikooli neiud saavutasid neljanda ja viienda koha. Treener Cristin Lepp ütles, et tahtsime küll U12 vanuseklassiga ka finaalturniirile saada, aga see sellel korral ei õnnestunud. „Nägin tüdrukute mängus suurt arengut ja oli näha, et hirm ei olnud nii suur, sest sai mängida ju koduväljakul” sõnas Lepp. Eriti tublid olid meie esimese võistkonna tüdrukud, kes on väga noored veel, aga nende mängu oli väga lustlik vaadata ja pingutati kogu hingest.

U14 neidude turniirist võttis osa kuus esindust. Saarlaste saagiks neljas ja kuues koht, kus esimene võistkond tagas ka sellega finaalturniirile pääsmed. Cristin Lepp jäi turniiriga rahule, sest pääs finaali sai täidetud. „Saime mängida lõpuks tervikliku võistkonnaga ja näitasime hea mängu. Terve aasta vaev on hakanud end ära tasuma. Saame nüüd õues trenni teha ja finaaliks valmistuda” rääkis edasistest plaanidest Lepp.

U12 I võistkonnas mängisid: Grete Aavik, Maarja Põder, Marelle Burk ja Mariete Järvelaid.

U12 II võistkonnas mängisid: Helena Tamleht, Grete Eliis Gutman, Hanna Loore Vallik, Saskia Natalia Kukua Roberts ja Roosi Muru.

U14 I võistkonnas mängisid: Kaarli Liis Pihel, Sessely Järvalt, Lissel Lee Tamtik, Geidi Tasane, Katrin Teng ja Triinu-Liis Toom.

U14 II võistkonnas mängisid: Kirke Viik, Merili Haak, Kätriin Allik, Marelle Lehtjärv, Kristin Kasela ja Iris Tinno.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust