MENÜÜ

Saaremaa Spordikooli tüdrukute võistkonnale väärt võit Rahvaliigas

19/11/2018

Laupäeval mängsid Saaremaa Spordikooli tüdrukud oma teise kodumängu Rahvaliiga naiste I tugevusgrupis. Seekordne vastane oli Keila Võrkpalliklubi.

Esimese geimi algus oli Saaremaa naiskonnale paljulubav, kui haarati kohe initsiatiiv ja saadi 5-punktiline eduseis, kuid siis vastane kosus ja tuli lähemale. Õnneks suutsid saarlased hoida eduseisu kuni geimi lõpuni ja see geim võideti seisuga 25:20. Teise geimi algus kulges sarnaselt esimesega, vastane ei leidnud kohe oma mängurütmi ja Saaremaa tüdrukud said jällegi eest ära, suutes edu hoida geimi lõpuni. Teine geim võideti tulemusega 25:21. Kolmanda geimi algus ei olnud saarlannade jaoks meeldiv. Eksiti päris mitu korda servi vastuvõtul ja kaitses lasti lihtsad pallid maha kukkuda. Vastane sai sellest indu juurde ja suutsis mängida end 5-punktilisse eduseisu. Geimi lõpupoole mängupilt paranes, kuid kahjuks jäid Spordikooli tüdrukute pingutused hiljaks ja vastane sai geimivõidu 25:23.

Neljas geim algas tasavägiselt, kuid siis sai vigastada vastaste üks põhiründajatest ja see rikkus nende mängurütmi. Neljanda geimi võitsid saarlased tulemusega 25:10, kokkuvõtvalt saadi seega väärtuslik võit 3:1.

Saaremaa Spordikooli võistkond mängis möödunud nädalavahetusel oma tugevaimas koosseisus, sest seekord sai mängida ka Kätriin Põld, kes õpib Audentese Spordigümnaasiumis ja on üks põhitegijatest ka naiste meistriliigas mängivas Saaremaa naiskonnas. Kuigi Põld mängis temale harjumatul positsioonil, olles diagonaalründaja, oli tema panus märkimisväärne nii rünnakul kui ka blokis. Ka Reelika Piirsalu oli Saaremaa naiskonnale tubli täiendus just pallingu vastuvõtul ja kaitsemängus.

Kokkuvõtvalt saab öelda, et kuigi on vaja harjutada veel koostööd väljakul, oli seekordne mängupilt meeldiv.

Võidu vormistasid seekord: Maike Kadaja, Krislin Heinsoo, Kätriin Põld, Kristel Sild, Liisa Õunpuu, Maarja Helm, Reelika Piirsalu, Karoli, Mägi, Kaisa Tänav, Kaari Liis Pihel, Kristi Põld.