MENÜÜ

Saaremaa Spordikooli noormehed Schenkeri liigas – Pärnu vk

23/10/2014

Pärnu Võrkpalliklubis leidub saarlasi nii platsilt kui treeneripingilt

Kolmandal korral uurime, kes on Saaremaalt pärit pallivõlurid suvepealinnas Pärnus.  Pärnu Võrkpalliklubis mängivaid saarlasi on kaks: Hindrek Pulk ja Timo Tammemaa  ja lisaks treener Toomas Jasmin . Mõlemad mängumehed Pulk ja Tammemaa vahetasid sellel hooajal klubi, siirdudes  Selver Tallinnast Pärnu Võrkpalliklubisse.

Hindek Pulk, kes täidab võistkonnas diagonaalründaja positsiooni, möödus suvi põlve ravides: „ Suvi oli minu jaoks väga keeruline ja raske. Eelmisel hooaja  lõpus saadud põlvevigastus vajas suurt tähelepanu ja ravi. Vormis hoidsin ennast pidevalt põlvele erinevaid harjutusi tehes ja sellega seoses jõusaali, basseini, ratta- ja jooksuradu külastades. Palju sai õnneks ka puhata“ võttis pommitaja suve kiirelt kokku. Hindreku põlve paranemine on võtnud loodetust palju rohkem aega ja täiesti terve ei ole see siiani. Saarlane usub, et pärnakad on teda omaks võtnud: „Paljudega olen eelevalt ka koos mänginud aga klubitasandil mitte“. Uuelt hooajalt ootab ründaja enda edasiminekut, kui ihuliige vähegi lubab. Hetkel on mängumehe peamine eesmärk ennast aga terveks ravida!

Temporündaja Timo Tammemaa oli samuti hädas oma põlvega: „Eks mul suvel selline suurem põlve taastamis protsess käis“ rääkis kahemeetrine saarlane. „Põlv võiks olla parem, aga teen vaikselt pöia pealt hüppeid, mis on juba väga positiivne“ oli Timo optimistlik. Tammemaa valis oma mängupaigaks Pärnu VK, sest soovis keskkonnavahetust: „Siin on palju rahulikum ja eks Pärnu linnana ole rohkem Kuresssaare moodi kui suurlinn Tallinn“. Eelseisvalt hooajalt loodab Timo põlve korralikult terveks ravida ja muidugi ootab, et saab võidukarika(d) peakohale tõsta.

Lisaks eelmainitutele saarlastele, leiame igapäevaselt noori võrkpallureid treeniva Toomas Jasmini. Juhendaja Toomas, kellel hakkab viies hooaeg noortega ja neljas aasta meeste teise treenerina sai suvel puhata: „Perega sai palju aega veedetud. Juulikuu keskel käisin noorte poistega Jõulumäel laagris ja meeste tegemistega liitusin alles augustis“. Saaremaa Spordikoolis mänginud ja seal ka treeneritööd alustanud Jasmin, veedab pikad päevad treeningsaalis: „Alustan meeste hommikuse harjutuskorraga ja lõpetan AK uudiste alguseks meeste trennidega. Sinna vahele jäävad päris pisikeste ja järjest suuremate poiste treeningud“ võtab treener oma päevakava kokku. Uuele hooajale läheb Toomas vastu naerulsui: „Rõõm on jälle näha saarlasi Pärnu meeskonnas ja arvan, et meeskond on hästi komplekteeritud. Kõik Eesti võistkonnad on saanud huvitavaid täiendusi ning algaval hooajal  on oodata tihedat konkurentsi. Tundub, et tuleb väga huvitav hooaeg“.

Kui kalender näitab juba sellel aastal kümnendat kuud, siis sõidame külla Rakvere Võrkpalliklubile.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust