MENÜÜ

Saaremaa rannavolle KV II etapp

14/07/2021

Esmaspäeval (12. juuli – toim.) toimus järjekordne Saaremaa Karikavõistluste etapp rannavolles.

Nii nagu I etapil, oli ka II etapil mängimas 4 naispaari. Ainukene erinevus eelmisest nädalast oli see, et Maike Kadaja oli mängimas uue paarilisega, Helerin Hansman’ga, keda saalihooajal saab mängimas näha hoopis Tartu Ülikool/Bigbank naiskonna ridades. Paarilise vahetusest hoolimata naispaaride üldjärjestus päeva lõpuks ei muutunud: Lepp-Järvalt saavutasid I koha, alistades kõik vastased tulemusega 2:0. II koha pälvisid Hansman-Kadaja; III koha Aavik-Pihel ning IV koha Aavik-Allik.

Mehi oli võistlustules 5 paari eelmise nädala 6 paari vastu. Meeste arvestuses olid paarid natukene võrdsemad, sest 2 meeskonda said 3 võitu ning 1 kaotuse, mis tähendab, et võitja selgitamiseks luges jällegi omavaheline mäng. II etapilt väljusid võitjatena seekord Jalg-Uuskari, kes jätsid enda selja taha Tamme-Allik’u. Eelmise nädala I koha vahetasid sel etapil III koha vastu Talistu-Rantanen, kes väga tasavägises mängus alistasid tulemusega 2:1 lõpuks 4. kohale tulnud Vahter-Keel’e. V koha pälvisid sellelt etapilt Saar-Aavik.

II etapi sponsoriks oli Saaremaa kohalik smuutitootja Sume Smuutisegud – aitäh!

Tasub kindlasti tulla ka järgmistele etappidele (3 etappi on veel), sest lisaks mänguvõlule ja -ilule, on ka auhindade laud küllaltki rikkalik!

Üldvõitjate auhinnad panevad välja:

 

Punktide hetkeseis pärast II etappi:

Cristin Lepp / Janne Järvalt: 120p

Maike Kadaja: 108p

Laura Aavik / Kaari Liis Pihel: 96p

Grete Aavik / Kätriin Allik: 84p

Maria Varik / Helerin Hansman: 54p

 

Helar Jalg / Markus Uuskari: 114p

Sander Talistu / Siim Rantanen: 108p

Rauno Tamme / Karli Allik: 96p

Johan Vahter / Markkus Keel: 90p

Marko Saar / Guido Aavik: 72p

Kaspar Lest / Egert Andrejev: 36p

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust