MENÜÜ

Saaremaa Koolinoorte Võrkpalli MV 4.-6. Klass / EKSL Super SKYPARK Miniliiga

30/01/2020

Eile, 29.01.2020 kogunesid Saaremaa 4.-6. klasside poisid ja tüdrukud Kuressaare Spordikeskusesse, et maha pidada miniliiga turniir.

Tütarlaste arvestuses osales kokku kolm võistkonda: Kuressaare Gümnaasiumist 1 võistkond (KG) ja Saaremaa Ühisgümnaasiumist 2 võistkonda (SÜG I ja SÜG II).

Poiste arvestuses oli kokku seitse võistkonda Saaremaa erinevatest koolidest: Kuressaare Gümnaasiumist 3 vk – KG I, KG II, KG III; Saaremaa Ühisgümnaasiumiat 1 vk; Kaali Koolist 1 vk; Leisi Koolis 1 vk ja Aste Põhikoolist 1 vk.

Mängudega alustati hommikul kell 10:00 ja turniir sai läbi alles kell 15:00. Kuna tüdrukute võistkondi oli 3, mängisid kõik võistkonnad omavahel läbi. Poistel moodustati kaks alagruppi: üks 3- ja teine 4-liikmeline. Alagrupis tuli rinda pista kõikide alagrupis olevate võistkondadega, seejärel järgnesid poolfinaalid ja viimaks kohamängud.

Tüdrukutel oli I ja II koha peale väga pingeline ja tasavägine mäng, kus vajati lausa kolmandat geimi. Sellest lahingust väljus napilt võitjana SÜG I võistkond geimipunktidega 17:15 ning pärjati turniiril esikohaga. KG tüdrukud said II koha ja kolmandaks tulid tubli mänguga SÜG II võistkond.

Nii nagu tüdrukutel tuli ka poistel mängida finaalis kolm geimi. Leisi Kooli esindusvõistkond oli seekord tugevam ja osavam ning napsas KG I võistkonna ees kuldmedali.

Poiste paremusjärjestus:

I koht – Leisi Kool

II koht – Kuressaare Gümnaasium I

III koht – Kuressaare Gümnaasium II

  1. koht – Aste Põhikool
  2. koht – Saaremaa Ühisgümnaasium
  3. koht – Kuressaare Gümnaasium III
  4. koht – Kaali Kool

Suurimad tänud turniiri sponsorile Super Skypark, kes kõigile turniiril osalejaile andis päevapileti oma Skypark keskuses, mis tegid nii poisid kui tüdrukud väga õnnelikuks.

Korraldajad tänavad ka kõiki osalejaid ja tublisid treenereid!

 

Võistkondade koosseisud:

TÜDRUKUD

Saaremaa Ühisgümnaasium I – Saskia Natalia Kukua Roberts, Maris Rüütel, Ulla Maripuu, Helena Tamleht, Liset Isabel Karu, õpetaja Aime Metsmaa

Kuressaare Gümnaasium – Marelle Lehtjärv, Mariete Järvelaid, Grete Aavik, Maarja Põder, Bretlin Brant, õpetaja Gabriel Sepp

Saaremaa Ühisgümnaasium II – Kristiin Pulk, Johanna Altmets, Karmenete Usin, Renata Rajas, õpetaja Aime Metsmaa

 

POISID

Leisi Kool – Kristofer Rand, Reijo Rattur, Karel Pagil, Karl-Martti Leemet, Kert-Kristjan Rahu, Üllari Kaasik, Morten Kosk, õpetaja Toivo Lepp

Kuressaare Gümnaasium I – Steven Kuusk, Mattias Opp, Horre Arikas, Gregor Kesküla, Edmond Velve, õpetaja Gabriel Sepp

Kuressaare Gümnaasium II – Kristofer Pajuste, Kristofer Nagel, Sass Kirs, Robin Luik, Peeter Lipu, õpetaja Gabriel Sepp

Aste Põhikool – Romet Metsamaa, Andri Saar, Sten Iprus, Romet Ollermaa, Cristo Alle, õpetaja Kai Vahter

Saaremaa Ühisgümnaasium – Sten Erik Mägi, Laur Erik Laine, Tomek Vasemägi, Eron Laak, Reio Markkus Lepp, Kaur Vesberg, õpetaja Aime Metsmaa

Kuressaare Gümnaasium III – Kristo Kombe, Kert Kombe, Rainer Rand, Fredi Paiste, Alex Kaju, õpetaja Gabriel Sepp

Kaali Kool – Ander Aus, Evert Põllu, Kevin Teär, Erki Murd, Kaspar Aus, õpetaja Rainer Helde

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust