MENÜÜ

Rannavolle või veevolle või mudamaadlus?

23/07/2019

Meile kirjutati ning soovitati paar koormatäit liiva kaasa võtta tänasele VII Suvevolle etapile. Algul ei saanud päris täpselt arugi, et mispärast, ent platse ettevalmistama minnes selgus, millest jutt… Paraku oli eilne tohutu vihmavalang oma jälje jätnud ka rannavolleplatsidele, sest platside äärne ala oli konkreetselt vee all (vaata pilti). Õnneks platsid ise päris veeaugus polnud ning kõik mängud sai edukalt läbi viidud, hoolimata läbivettinud pallidest, mis ikka ja jälle tee veeloikudesse leidsid.

Tänasele Suvevolle VII etapile registreerus 11 nais- ning 17 meesmängijat, mis tähendas 3 naiskonda ning 5 meeskonda. Tänase etapi tulemused viskasid meeste üldtabeli seisu põnevaks, sest esikohale käib ülitihe rebimine ning kõik otsustab järgmise teisipäeva Suvevolle viimane etapp. Naiste arvestuses on Cristin Lepal enne viimast etappi üldarvestuses suhteliselt turvaline edumaa, kuid kunagi ei või teada, sest pall on ümmargune ning sel suvel ka üpris märg!

VII etapi peasponsor oli Saaremaa kohalik äädikatootja Wösel vinegar, kes oli parimate mängijate auhinnakotti pannud käsitsi toodetud õunasiidriäädikat.

 

2019 Kuressaare Suvevolle 7. etapi parimad:

Naiste paremusjärjestus:

  1. Cristin Lepp, Maie Ader, Leana Vahter
  2. Gerli Gull, Piret Põlder, Eveli Iloste, Karoli Mägi
  3. Kaari Liis Pihel, Reelika Mägi, Maarja Helm, Tuuli Loho

Tabeli üldseis on leitav siit!

 

Meeste paremusjärjestus:

  1. Tom Torn, Urmo Saar, Ott Levisto, Kaur Kõue
  2. Kristjan Lepp, Marko Mägi, Cris-Karlis Lepp
  3. Mart Vahter, Mart Tiitsaar, Gerdo Pool, Martin Salong
  4. Egert Andrejev, Arthur Pärn, Marko Nelis
  5. Raivo Kaseorg, Mihhail Afanasjev, Rauno Pihel

Tabeli üldseis on leitav siit!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust