MENÜÜ

Rakvere Karikavõistlustelt teine ja neljas koht

11/11/2015

Teisipäeval 10.11.2015 mängiti Rakveres Rakvere Karikavõistluste II etapp, millest võttis osa ka kaks võistkonda Saaremaa Spordikoolist. U-16 poisid saavutasid 8 võistkonna osavõtul väga hea teise koha ja U-14 noormehed olid 12 võistkonna juures kõrgel neljandal kohal.

U-16 poiste mängija Robin Alba: „Väga hea turniir meie poolt. Mängisime ise korralikult ja üksteise mõistmine läks iga mänguga ainult paremaks. Enne U-16 Eesti Karikavõistluste tsooni oli see väga hea turniir. Saime oma asetused paika ja nüüd teab iga mees, mis tegema täpselt peab”.

Posite juhendaja Asko Esna: „ Lasin positel mängida nii nagu oskavad. Sel korral hoidsin ennast ise pigem tagaplaanile ja peaks ütlema, et see toimis väga hästi. Tõsti poisid mängisid hästi ja keegi ansamblist välja ei kukkunud. Enne peatset alagavat nädalavahetust  U-16 tsooni, andis see meile palju enesekindlust”.

Nooremate poiste seas tublit mängu teinud Joosep Kobin: „ Kahju on ühest kaotusest alagrupis, mille kaotasime 2-1 ja siis pidime leppima 4.-6. koha mängudega. Mulle meeldis turniir väga, sest igapäev ei saa mängida näiteks Selveri ja Rakvere poistega”.

Poiste treener Esna: „Poisid panid kohe esimestes mängudes pedaali põhja ja mängisid hästi. Selveri vastu peetud mängus polnud meil lõpu punktide mängimisel lihtsalt õnne. Kindlasti osakavad nüüd vastased meid rohkem karta ja samas ka ise nägime ära, millega veel treeningutel tööd teha. Poisid sai aga igati häid kohtumisi ja järgmisel korral proovime oma kohta parandada”.

U-16 poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Andres Sui, Andre Koppel, Kaarel Vokk ja Mattias Andreas Kaerma.

U-14 poisid mängisid koosseisus: Albert-Johann Lepik, Tanel Raamat, Karl-Sander Vaga, Joosep Kobin ja Kaspar Lest.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust