MENÜÜ

Noored võrkpallurid treeninglaagris Leisis

24/08/2015

Saaremaa Spordikooli noored võrkpallurid, nii tüdrukud kui ka poisid viibisid 17.-23.08.2015 treeninglaagris Leisis. Lisaks linnalastele oli laagrile värvi juurde andmas ka Leisi kohalikud poisid.

Terve nädal oli võrkpalluritel väga sisutihe treeningperiood ja treeningud olid väga mitmekülgsed. Peamiselt laoti vundamenti eelolevaks hooajaks aga samas ei puudunud ka volleturniirid. Õhtud olid aga sisustatud erinevate ühiskondlike tegevustega, nt: orienteerumine, sulgpall, viktoriin, näidend laagrist jms. Laagrilastele oli põnevaks kogemuseks kohtumine Kaitseliidu Saaremaa Malevaga, kus omandati erinevaid teadmisi. Kõigile lastele oli suureks üllatuseks kui kõik laagis olijad said omale laagri särgi. Ühel päeval said kõik asjaosalised oma treeningutest väsinud lihaseid leotada merevees. Oma suure panuse andis ka kohalik Leisi KK kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpalli edendaja Toivo Lepp. Viimasel ööl toimus ka ööhäire, kus lapsed pidid koolimajast leidma üles kadunud tüdrukute treeneri Ene Kase.

2015/2016 hooaja esimeste mängudeni ei ole enam jäänud palju aega. Esimesena astuvad võistlustulle U-20 noormehed ja neiud Eesti Karikavõistlustel.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust