MENÜÜ

Minivõrkpallis lõppes viies hooaeg

29/04/2019

Saaremaa Spordikooli minivõrkpalli karikavõistlustel lõppes viies hooaeg, kui kolmandat korda sellel aastal põnev turniir maha peeti ja paremad selgitati.

Finaalturniiril oli osalemas 14.võistkonda, kus kõik kohad välja selgitati. Teist etappi järjest ei olnud kellegil vastast KG/Inspira esimesele võistkonnale. Teine koht kuulus Saaremaa SK tüdrukute esimesele võistkonnale ja kolmas oli KG/Inspira II. Kolme etapi kokkuvõttes kuulus esikoht samuti KG/Inspira esimesele, teiseks tuli Saaremaa SK T I ja kolmas oli Saaremaa SK P I. Sarja korraldaja Asko Esna sõnul on see turniir lastele heaks mõõduvõtuks, et ammutada siit häid kogemusi. „Sellel vanuseklassil ei ole palju võistlusi ja ennekõige tulevad ikka kogemused mängudest. Väga meeldiv on näha, et mitte ainult linna lapsed ei ole osalemas, vaid võistkondasi tuleb ka väiksematest kohtadest”. Korraldajad tänavad kõiki mängijaid, kohtunike ja toetajaid, et selline põnev ja kaasahaarav turniir lastele toeks on saanud.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati poistest Richard Keerd ja tüdrukutest Geidi Tasane. Aktiivseim mängija Kristofer Rand ning parim servija Maarja Põder.

 

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust