MENÜÜ

Mänguderohke nädalavahetus palliplatsidel

16/05/2016

Saaremaa Spordikooli noored U16 võrkpallurid mängisid 13.-15.maini Jüris Eesti Meistrivõistluste I finaalgruppi ja saavutati väga hea 5.koht. Saarlaste II võistkond mängis samas III finaalgruppis Narvas ja saavutas 6.koha.

U-16 noormeeste I võistkonda kaotas Pärnu SK I, SK Tats Kiili, Selver Tallinn SK I ja Rakvere SK-le 2-0 aga võideti Pärnu SK II ja Võrut 2-0 ning Selver Tallinn SK II 2-1. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „ Vinge turniir meie poolt. Kohustuslikud võidud võtsime ära ja saime natuke närvikõdi pakkuda ka esinelikule. Esimesed neli on grammi võrra paremad aga enam ei pea me neid binokliga vaatama ja usun, et oleme sellel hooajal teinud väga head aasta. Peame parandama oma füüsilist võimekust, et olla ka kolmandal võistluspäeval teravad”.

Saarlaste II võistkonda kaotas Selver Tallinn Audentes II, Selver Tallinn Aundetes III, Narva SK Energiale ja Tartu SS Kalevile 2-0 aga suudeti võita Selver Tallinn Audentes IV võistkonda 2-0. Poistega kaasas olnud Esna: „Tahtsin anda noorematele poistega võimaluse endist natuke vanematega mängida ja kogemusi korjata. Minu plaan õnnestus 100%-lt ja see, et suutsime veel ühe võidu saavutada on kirss tordil. Need kõik poisid hakkavad aasta või kahe pärast juba tegusi tegema ja kusagilt peab alustama. Igal poisil silm säras ja kõik ütlesid peale mänge, et millal juba uus turniir tuleb” rääkis juhendaja. Selle vanuseklassil seisab aga ees 4.-6.juunini Viljandis peetavad U-14 Eesti Meistrivõistlused.

Saaremaa SK I võistkonnas mängisid: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Andre Koppel, Andres Sui, Joosep Leemet ja Mattias Andreas Kaerma.

Saaremaa SK II võistkonnas mängisid: Albert-Johann Lepik, Gendro Umber, Tanel Tool, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Martin Rosljuk, Laur Palijenko ja Joosep Kobin.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust