MENÜÜ

Kuressaare supelrannas nauditi Suvevollet (VI etapp)

14/07/2020

Kuressaare Titerannas peeti taaskord tuliseid Suvevolle lahinguid, sedakorda 6. korda, mis tähendab, et võistlussarja lõpuni on kõigest 2 etappi. Üle pika aja ei kimbutanud mängijaid tavapärane tuul, seega said kõik pallurid nautida imeilusat õhtupoolikut emotsiooniderohkes võrkpallimelus.

Nii nagu eelmiselgi nädalal, oli ka seekord võistlustules naisi rohkem kui mehi. 20 naist jagati nelja 3-liikmelisesse ja kahte 4-liikmelisesse võistkonda ning mängiti kahes alagrupis 1 geim 25 punktini. Mehi oli rannas mängimas seekord 19, kes samuti jaotati 3- ja 4-liikmelistesse võistkondadesse ja kahte alagruppi.

Naiste arvestuses väljus VI etapilt võitjana taaskord Cristin Lepp ja tema võistkond, kelle edu teiste mängijate ees individuaalses koondtabelis aina kasvab. Meeste arvestuses võitsid tänase etapi Martin Rosljuk ja tema võistkond, mis segas meeste üldtabelis kaardid jälle sassi, kuna Rosljuk suutis selle võiduga üldtabelis teatepulga Kardo Liitmäe käest jällegi enda kätte haarata, kuid vahe jälitajate ees on küllaltki väike.

VI etapi auhinnalaua kattis sponsor Coop Saaremaa – tänud!

Kuressaares peetud Suvevolle naiste üldkoondtabel pärast kuute etappi on leitav siit ja meeste oma siit.

VI etapi võitjad:

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust