MENÜÜ

Kohilas näidati südikat mängu

27/05/2016

Kolmapäevast neljapeävani 25.-26.maini mängiti Kohila välisväljakutel välja Eesti Meistrivõistlused ja seda nii Mikro- kui Makroliigas. Tegemist on Eesti Võrkpalli Liidu poolt korraldavate võistlustega ja seda nii U12 kui U10 vanustele lastele.

Kolmapäeval said võimaluse U12 lapsed, kes mängisid kahes liigas. Esimesse kuulusid need võistkonnad, kes läbi tsooniturniiride sinna omale pääsme lunastasid ja teises liigas kõik ülejäänud. Saarlased mängisid esimeses liigas ja saavutasid igati korraliku 9.koha. Treener Asko Esna: „ Eesmärk oli muidugi natuke kõrgemale jõuda aga pean tunnistama, et tase oli päris hea ja jäime mõnes elemendis vastastele ikka kõvasti alla. Peale esimesi mänge olid meil kõigil ikka näod päris valged, sest ei uskunud meist keegi, et niimoodi juba varakult mängida on võimalik” rääkis Esna.

Neljapäeval olid võitlustules U10 lapsed ja seda turniiri võib nimetada ka püüdmisvõrkpalli võistluseks. Tegemist on siis võrkpalli juurde viiva mänguga, kus kaht esimest palli võib kinni püüda ja kolmas peab juba kohe ülevalt- või altsööduga üle võrgu minema. Saaremaa Spordikoolist olid võistlustules kaks võistkonda. 16. võistkonna osavõtul saavutas Saaremaa SK I võistkond 4.koha ja Saaremaa SK II 11.koha. Treener Asko Esna: „ Enamus selle vanuseklassi mängijaid said üldsegi esimese võistluskogemuse. Kõik poisid said oma oskusi näidata ja minuarvates oli meie üldine tase päris hea. Poistel silmad särasid ja kõik sujus plaanipäraselt” oli Esna peale pikk päeva poiste sooritustega rahul.

U12 võistkonnas mängisid: Richard Keerd, Uku Kirs, Lauri Sepp, Karl Liiva ja Kauri Bõstrov.

U10 I võistkonnas mängisid: Jesse Esna, Lauri Sepp, Karl Liiva, Siim Tiitson, Mikk Meitern ja Kaur Kristjan Mäemets.

U10 II võistkonnas mängisid: Ralf Liiva, Sass Kirs, Fredi Paiste, Ken-Martii Paju, Daniel Piht ja Andris Oja.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust