MENÜÜ

Kohila võõrustab Mikro- ja Makroliigat

24/05/2016

Kolmapäevast neljapäevani 25.-26.maini mängitakse Kohila välisväljakutel välja Mikro- ja Makroliiga võrkpalli parimad ja seda nii noormeeste kui neidude seas.

Kolmapäeval on kavas U12 vanuseklassi finaalid, kust võtab osa ka Saaremaa Spordikooli noormeeste võistkond. Poiste treener Asko Esna: „Eelmine nädal näitas seda, et oleme päris korraliku tasemega ja tahaks midagi suurt sel aastal nende poistega korda ka saata. Muidugi ei tea ma teistest võistkondadest midagi aga eks pall on ümmargune ja kolmapäeva õhtuks ole teada meie tulemus”.

Neljapäeval on mängimas kõige nooremad võrkpallurid ja tegemist on nn. püüdmisvõrkpalliga, kus kaht esimest palli võib püüda ja kolmas peab juba ilma püüdmata üle võrgu minema. Antud võrkpalli juurdeviivast võistlusest võtavad osa ka kaks Saaremaa Spordikooli noormeeste võistkonda. Esna: „ Paljdele nendele poistele kellega sellele turniirile lähen on see esimeseks võistluseks. Loodan, et ilmaga meil veab ja kindlasti lapsed saavad päikesepaistes oma esimesed mägukogemuse(-d) kätte”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust