MENÜÜ

Kaks võistkonda mängivad Eesti Meistrivõistlustel

12/05/2016

Saalihooajale paneb punkti U-16 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlused, mis peetakse 13.-15.maini ja seda neljas esinevas Eesti linnas. Saaremaa Spordikooli noormehed on väljas kahe võistkonnaga, kus siis esimene mängib I finaalgrupis Jüril ja teine võistkonda noorematest poistest mängib IV finaalgrupis Narvas.

Saarlaste I võistkonnale pakuvad konkurentsi Pärnu SK I, SK Tats Kiili, Selver Tallinn SK I, Selver Tallinn SK II, Rakvere SK, Pärnu SK II ja Võru SK. Saarlased on kogu selle hooaja I finaalgrupis mänginud ja siis Eesti Karikavõistlustel saavutati 8.koht ja EVF Karikavõistlustel tuldi 5.kohale. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „Eelmine nädal mängitud Noorte Linnade Karikas näitas ära, et oleme esimestega tublisti vahet vähendanud. Viimased kaks/kolm nädalat oleme saanud päris hästi trenni teha ja see on hakanud ka poiste mängus kajastuma. Olen eelseisva turniiri eel optimistlik ja usun, et oleme paremas seisus kui seda eelmistel turniiridel”.

Nooremad poisid mängivad samal ajal aga Narvas IV finaalgruppi ja vastasteks on Selver Tallinn SK II, Selver Tallinn SK III, Selver Tallinn SK IV, Tartu SS Kalev, Selver/Oru ja Narva SK Energia. Esna: „Selles võistkonnas on need poisid, kes alles tegelikult mängivad U14 vanuseklassis. Tahan anda nendele poistele mänguväljundit, et saaksid parema ülevaade terviklikust mängust”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust