MENÜÜ

Kaks erinevat võistluspäeva

05/10/2015

Möödunud nädalal reedest laupäevani 2.-3.10.2015 mängisid U-20 noormehed Hiiumaal Eesti Karikavõistluste II finaalgruppi ja saavutati kolmas kohat, üldarvestuses 9. Koha.

Reedeses esimeses mängus mingi kokku Hiiumaa VK ja tasavägiselt kulgenud mängu suutsid võita hiidlased 3-1(-20,-23,22,-21). Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „Olime terve kohtumise mängus sees aga geimi lõppudes paar viga andis otsustavad punktid vastastele”. Teine kohtumine Narva Energia SK-ga aga lõppes katastroofiga. Selles mängus saarlased oma mängu ei leidnud ja kaotasid 3-1(-14,-26,21,-21). Esna: „Väga kehv esitlus meie poolt. Me ei suutnud ennast üldsegi võrkpalli lainele viia ja lootsime liialt, et tuleb niisama. Kaks nädalat tagasi võitsime seda vastast ise 3-1 aga nüüd siis oli vastaste kord. Sellest mängust on väga kahju” oli ilmselgelt Esna pettunud, et ei suutnud võistkonda võidule tüürida.

Peale kaht kaotust oli kõigil meeleolu nukker ja muretsemiseks oli põhjust rohkem kui küll. Päeva lõppedes aga istuti maha ja arutati kuidas edasi ning räägiti nn. suud puhtaks.

Teisel päeval alustati aga juba varahommikul kui vastaseks oli Võru SK. Saarlased alustasid maruliselt ja iga mees oli kui uuesti sündinud. Võrukad võideti 3-1(19,17,-22,23). Saarlaste loots Esna: „Oli näha, et igaüks püüdis väga palju ja sellest ka selline tulemus. Tean ja olen oma poistes kindel, et nad suudaksid koguaeg niimoodi mängida- südikalt, võitluslikult ja emotsionaalselt”. Viimases mängus Orava Räpina SK-ga jätkasid saarlased aga sealt kus võrukatega lõpetati. Gaasipedaal suruti kohe alguses põhja ja purjetati 3-0(19,13,23) võiduga sadamasse.

Asko Esna: „ Võrkpall on võistkondlik ala ja igaüks peab andma enast 100%, et olla vastasest parem. Kahes esimeses mängus jättis see soovida. Me loodame, et vastane annab niisama meile punkte aga iga punkt on vaja võita. Ma ei kahtle poiste oskustes, olen neid juba päris hästi tundma saanud.  Peame kasvama rohkem võistkondlikult, mitte et igaüks saab peale mängu ütelda, et mina olin hea aga teised kehvad. Tööd on vaja teha palju ja selleks peavad pingutama kõik”.

Võistkond mängis koosseisus: „ Cris-Karlis Lepp, Sander Süld, Karl-Romet Uljas, Tanel Niitmets, Martin Meerits, Sander Tiits, Randel Sepp, Kardo Lootmäe, Sander Õispuu, Robin Alba, Rauno Rauniste ja Karl-Erik Tänav.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust