MENÜÜ

“Hüppame Piiridest Välja” – päevalaager

01/08/2021

Natukene rohkem kui nädal aega tagasi toimus Karli Alliku eestvedamisel elamusterohke päevalaager „Hüppame piiridest välja“, mille peaeesmärk oli laagrisse tulnud lastele tutvustada erinevaid spordialasid.

Päev algas kogunemisega WOW-elamuskeskuse vastas oleval rattateel, et sealt üheskoos startida ratastega Mändjalga. Rattamatkale suundus 14 vaprat laagrilist koos juhendajate Karli Allik ning Mark Kristjan Pitkiga. Mändjalas ootas rattureid ees kosuv hommikusöök, kus igaüks sai valida endale midagi meelepärast – pudru, müsli, võikud, vinkud…

Kui lastel kõhud täis, sai juba asuda erinevatele sportlike tegevuste juurde, mis loodetavasti nii mõnelegi lapsele uue spordiala pisiku sisse istutas. Otseloomulikult mängiti rannavollet, aga lisaks tutvustati lastele ka spikeball’i, discgolf’i ja mjölkki’t. Pärast aktiivset tegutsemist Mändjala kämpingualal suunduti merele, kus toimus ühine SUP’i lauaga harjumine, harjutamine ja lõpuks ka merel sõitmine. Selle tegevuse juures liitus meiega ka lisa silmapaar valvuri näol Mart Targem.

Kui lapsed soolasest veest läbi leotatud oli, oligi aeg tagasi vändata, sest Kuressaare Titerannas asuvas Rannakuuri lounge’s ootas kõiki laagrilisi jahutav jäätisekokteil.

Loodme, et kõikidel asjaosalistel oli üks tore ja vahva päev, mida korrata ka tuleval suvel!

Aitäh teile, toredad laagrilised!

Aitäh meie laagrikorraldajatele ning -valvuritele: Karli Allik, Mark Kristjan Pitk ja Mart Targem!

Aitäh meie hetkede jäädvustajale: Kätriin Allik!

Aitäh ka kõikidele toetajatele, kes selle ürituse võimalikuks aitasid teha!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust