MENÜÜ

Hooaja lõpetavad U14 Eesti Meistrivõistlused

03/06/2016

2015/2016 hooaja lõpetavad U14 noored võrkpallurid ja seda laupäevast-esmaspäevani peetaval U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlusi mängides Viljandis.

Regionaalsed tsooni-turniirid on peetud ka iga piirkonna 4 paremat saavad võimaluse mängida finaalturniiril ja selgitada nii poeglaste kui tütarlaste seas välja Eesti Meistrid. Saaremaa Spordikool on noormeeste seas esindatud kahe võistkonnaga ja sellega tehakse ka ajalugu, sest kunagi varem ei ole saarlased kahe võistkonnaga antud turniirist osa võtnud. Hoogu lisab veel teinegi väärt asi, et lisaks Saaremaa Spordikooli kahele võistkonnale said võiamluse ka finaalturniiril osaleda Kuressaare Gümnaasiumi poiste võistkond. Tütarlaste seas on samuti osa võtmas saare neiud.

Poiste treener Asko Esna: „ Hooaeg on olnud pikk ja need poisid on saanud päris korralikult mängida. Oleme mänginud tsooniturniire, Saaremaa Spordikooli Minivõrkpalli Karikavõistlusi kui ka U16 Eesti Meistrivõistlusi. Loodan väga, et lõpetame hooaja väärikalt ja saame minna suvepuhkusele” rääkis Esna.

Tütarlaste juhendaja Cristin Lepp: „ Tüdrukute taset ei oska ette ennustada aga oleme viimasel ajal palju õues mänginud ja loodan, et oleme eelseisvaks võistluseks valmis. Kõik neiud on rivis ja valmis andma endist parima” lausus noor-treener.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust