MENÜÜ

Hooaja avastardi saavad ka Spordikooli U16 võistkonnad

10/10/2019

Saaremaa Spordikooli U16 võrkpallitüdrukud mängivad sel nädalavahetusel Eesti KV tsooniturniiri Kohilas. Tsoonis osaleb kokku 6 võistkonda: lisaks Saaremaale veel Kohila SK, Pärnu Spordikooli I ja II võistkond, Hiiumaa SK ja Rae spordikool/Jüri.

Treener Ene Kask enne võistlust: „Sellele vanusele on see esimene võistlus peale miniväljakutelt lahkumist, seetõttu on väga raske öelda või ennustada, kes on tugevamad, kes nõrgemad. Läheme kindlasti endast parimat andma!“

 

Ka U16 poisid sõidavad reedel, 11.10.2019 Kiili oma esimestele võistlustele sellel hooajal, kus toimub 2019.a Eesti KV tsooniturniir. Võistlustules on 5 võistkonda: Saaremaa Spordikool, Rakvere Spordikool, Keila Võrkpalliklubi, Spordiklubi Tats Kiili ja Selver Audentes IV.

Nii nagu U16 tüdrukuid, ootab ka U16 poisse ees uus olukord, kuna on liigutud miniväljakutelt edasi suurele väljakule. Treener Cristin Lepp: “Võistkonnas on mõned uued mängijad ja ka tublid vanad olijad. Eesmärk ongi püüda omavaheline mäng klappima saada ning liikumine paika sättida, mis muudab poiste mängu tugevamaks.“ Cristini sõnul ootab ta ka ise võistlust väga, et näha poisse võistlusolukorras mängimas, mis peaks andma suunised, millele treeningutel edaspidi rohkem rõhku asetada.

Võistkonnas mängivad: Richard Keerd, Lauri Sepp, Sten Mõlder, Uku Kirs, Markkus Tamm, Tanel Nelis, Mihkel Nelis, Andris Oja, Reio Markkus Lepp

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust