MENÜÜ

EMSL Jõud meistrivõistlustel poistele pronks

25/10/2017

Eestimaa Spordiselts Jõud pool korraldatud võrkpalliturniiril saavutasid 24.oktoobril Saaremaa Spordikooli U16 noormehed 3.koha ja neiud 12.koha.

Noormeeste turniir peeti Pärnu lähedal Paikusel, kus võistlusest võttis osa 16 võistkonda. Alagrupis alistasid saarlased Pärnu SK, Selver Tallinn II ja Kohila. Veerandfinaalis võideti VK Täht Tallinn, aga poolfinaalis jäädi alla hilisemale võitjale SK Tats Tallinnale. 3.-4. koha kohtumises alistasid Saaremaa Spordikooli noormehed Selver Tallinn I võistkonna ja seega saavutati 3.koht. Poiste treener Asko Esna: „Kohal oli kõik selle vanuseklassi Eesti võistkonnad ja see oli hea kontrollturniir enne järgmise nädala U16 Eesti Karikavõistluste tsooni. Saime oma ja teiste tasemest hea pildi, et mis on hästi ja millega peame veel treeningutel vaeva nägema”.

Tüdrukud mängisid oma turniiri aga Pärnu Spordihoones, kuhu oli kohale tulnud 21.esindust. Võistkonna treeneri Cristin Lepa sõnul oli võrreldes eelmise aastaga võistkonnas uuri tüdrukuid ja puudus veel kokkumäng ja üksteise soorituste tundmine. „See turniir oli meile väga hea võimalus harjutada just mängulist poolt ja treenerina nägin, et mida peame treeningutel rohkem harjutama. Tüdrukud olid tublid ja iga mänguga muutus pilt paremaks, kuigi oli väga pikk päev”.

Eesti Karikavõistluste U16 vanuseklasside tsooniturniirid peetakse järgmisel nädalavahetusel. Saaremaa Spordikooli noormehed mängivad 4.novembril Kärla Spordihoones ja tüdrukud 4.-5.novembril Tartus.

Poisid mängisid koosseisus: Markkus Erin-Uussaar, Tanel Raamat, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Egert Andrejev, Laur Palijenko, Albert Johann Lepik ja Martin Rosljuk.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Marie Puust, Maria Aleksandra Käesel, Kelly Grahv, Sessely Järvalt, Kaari Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Annabel Metsalu.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust