MENÜÜ

Eesti Karikavõistlustel jagati finaalide kohad

17/10/2016

Saaremaa Spordikooli U18 võrkpallurid mängisid 15.-16. oktoobrini Tallinnas, kus selgitati välja finaalgruppide koosseisud.

Noormeestel oli tegemist kahel päeval ja laupäeva esimesel kohtumisel tuli alla vanduda SK Tatsile 3-1. Teise mängu aga võitsid saarlased VK Täht Tallinnat 3-0. Pühapäeval oli kavas samuti kaks kohtumist ja seal panid Saaremaa Spordikooli noormehed oma paremuse maksma ja võideti vastavalt SK Narva Energiat 3-0 ja Paide VK 3-0. Sellega lunastati omale pääse 4.-6.novembrini mängitavasse I finaalgruppi.

Tüdrukud mängisid tsooniturniiri ära aga ühe päevaga. Esimesena mindi vastamisi VK Täht Tallinnaga, mis kaotati 0-3. Teine vastane oli aga Tartu SS Kalev ja selle kohtumise võitsid saarlased 3-0. Hetkel on veel tütarlaste finaalgrupi saatus lahtine, sest II finaalgruppi pääsed 6 tsooniturniiri 5 paremat teist võistkonda.

Noormehed mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Sander Õispuu, Karel Kikas, Hardi Aun, Rauno Rauniste, Oskar Kivi, Andres Sui, Joosep Leemet ja Mattias Andreas Kaerma.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Tregetter Ling, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Krislin Heinsoo, Carmen Electra Pirn, Kätriin Käsper, Karoli Mägi, Mia Muru, Liisa Õunpuu, Marie Puust ja Kristel Sild.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust