MENÜÜ

Cris Karlis Lepale tundus võrkpall pallimängudest huvitavaim

31/08/2016

„ Saaremaa Spordikooli eest hakkasin mängima umbes kolm aastat tagasi,“ meenutab Lepp, lisades, et võrkpalli kasuks rääkis ka fakt, et sel alal tundus tal kõige rohkem annet olevat.

Oma praegusest treenerist Asko Esnast räägib võrkpallur ainult positiivset. „ Asko on väga hea treener ja oskab trenni hästi anda ning temalt saab vastavalt vajadusele nii piitsa, kui ka präänikut,“ muigab ta.

„ Oma suurimaks tugevuseks võrkpallurina arvan olevat jõudu, sest kuna ma olen suur poiss, siis õlas peaks rammu piisavalt olema ja jõu taha ei tohiks midagi jääda,“ analüüsib ta, nentides, et suurimaks kirstunaelaks on hetkel vastuvõtt, mille kallal tuleb veel kõvasti vaeva näha, kui tahta tippvõrkpalli jõuda.

Cris Karlis Lepp, kes spordikooli eest mängib nurgaründaja positsioonil, on juba mänginud ka noortekoondises, kuid täitnud seal hoopis libero ülesandeid. „ Meistriliiga klubide poolt pole minu vastu veel küll konkreetset huvi tuntud, aga kindlasti on paljud võrkpallitegelased  minu mängu näinud ja võib-olla tagatubades midagi juba sahistatakse,“ sõnab Lepp lootusrikkalt.

Kevadel lõpetab võrkpallur keskkooli ja edasiste plaanide kohta ei oska ta veel midagi kindlat õelda. „Kui saan kuskile meistriliiga klubisse mängima, siis ilmselt keskendun täielikult võrkpallile, vastasel juhul on plaan kohe ülikooli minna,“ räägib ta võimalikest tulevikuvariantidest.

Vaba aja veedab Cris Karlis Lepp, kelle suur eesmärk on kunagi mängida välisklubis, oma sõpradega koos korvpalli mängides ja muid huvitavaid tegevusi tehes.

Jääb ainult üle noorele võrkpallurile edu soovida eesmärkide poole püüdlemisel.

Karli Saar

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust